Almanya Medyumları

Manevi alemler ile iletişim kurabilen medyumluk mesleğini herkesin yapamayacağı aşikardır. Medyumlar, doğuştan bazı özel güçlere sahip olan kişilerdir. Almanya medyumları ise doğuştan gelen yetenekleri sonrasında Havas ve Ledün gibi ilimleri de bilir. Böylelikle mesleklerini bilinçli olarak icra etmeye başlarlar.

Günümüzde kendisine medyum diyen pek çok kişi bulunur. Ancak gerçek medyum sayısı her geçen gün azalmakla birlikte bu kişilere ulaşmakta giderek zorlaşmaktadır. Bu nedenle insanlar çeşitli araştırmalar yaparak gerçek hocaya ulaşmak ister. Bunun için yapılanlar ise internet üzerinde araştırma yapmak ve kullanıcı yorumlarını okumaktır.

Medyumlar, sihir yapabilen, ölen kişilerin ruhları ile iletişim kurabilen kişilerdir. Mesafelere bağlı olmaksızın yapılan büyüler ile birlikte insanların isteklerini gerçekleşir. Manevi alemde bu dünyadaki gibi mesafe yoktur. Bu nedenle büyüler, mesafelere bağlı değildir.

Medyum Çeşitleri Nelerdir?

Medyum olmak oldukça zordur. Üstelik medyumlarında kendi içerisinde farlı türleri vardır. Bunlar:

  • Sezgisel Medyumlar: Almanya medyumları üzerinde olduğu gibi 6. Hisleri çok gelişmiş olan kişilerdir. Sezgisel hareket ederler ve bu şekilde olayları kontrol edebilirler.
  • Mekanik Medyumlar: Bu medyum hocalar, teoride öğrendiği ve sonrasında denediği bilgiler ile hareket ederler. Bu yaklaşım şekli ile insanların isteklerini yerine getirirler.
  • Otomatik Medyumlar: Öğrendiklerini kullanarak insanlara yardımcı olan otomatik medyumlar, bilinçli bir şekilde işlem yapmayan kişilerdir.
  • Fiziksel Medyumlar: Pek çok üstün yeteneğe sahip olan bu medyumların paranormal güçleri ön plandadır. İnsanlara yardımcı olmak için tüm güçlerini kullanırlar.
  • Zihinsel Medyumlar: Bu medyumlarda sadece ölen kişilerin ruhları ile iletişim kurarlar. Güçlerinin sınırlarını bilirler ve ona göre işlem yaparlar.

Almanya medyumları arasında da bu tür farklılıklar bulunur. Bu farklılıkların temel sebebi ise hocaların bazı seviyeleri yeterli görmeleri veya daha fazla ilerleyememesidir. Bu nedenle kimi hocalar büyü yaparken kimileri ise gelecekten haber verirler. Hepsini bir arada yapabilen medyumu bulmak ise çok zordur.

almanya medyumları

Medyumların Yetenekleri

İnternet üzerinde yapılan araştırmalar sonrasında gitmekte kararlı olduğunuz medyum hakkında bazı özel bilgilere sahip olmanız gerekir. Karşınızda gerçek bir medyum olup olmadığını anlamak için şu bilgileri bilmek gerekir:

  • Onların doğuştan bazı yeteneklere sahip olduğu gerçeği
  • Sezgisel güçlerinin çok güçlü olduğu gerçeği
  • Büyü yapabilmeleri, gaipten bilgi alabilmeleri ve ruhlarla iletişime geçebilmeleri

Tüm bu seçenekler ile birlikte kısa süre içerisinde karşınızdaki kişinin gerçek medyum olup olmadığını anlayabilirsiniz. Özellikle her şeye atlayan ve ben yaparım gibisinden konuşan kişi medyum değil, sahte bir kişi olarak sizin zamanını çalan kişidir.

Almanya medyumları arasında bile sahte olanları bulunur. Günümüzde giderek artan sahte medyumlar, insanların hocalara daha fazla gitme isteği sonrasında ortaya çıkmıştır. Bunların sahte olup olmadığını anlamak için hocaya gitmeden önce internet üzerinde yapılan yorumlara göz atılması gerekir.

Almanya’da en çok medyum hoca araması yapan şehirler Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Leipzig, Bremen, Dresden, Hannover, Nürnberg, Duisburg, Bochum, Wuppertal, Beilefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Augsburg, Weisbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Kiel, Aachen, Halle, Magdeburg, Freiburg, Krefeld, Lübeck, Oberhausen, Erfurt, Mainz, Rostock, Kassel, Hagen, Hamm, Saarbrücken, Mülheim, Postdam, Ludwigshafen, Oldenburg, Leverkusen, Osnabrück ve Solingen olarak dikkat çekiyor.

Web sitemizde pek çok hocaya yönelik olarak yapılmış olan yorumlar bulunur. Bu yorumları okumak, bir hoca hakkında bilgi sahibi olmak ve hocalar hakkında yorumda bulunmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir