Ayırma Büyüsü

Gerçek bir medyum hoca, büyüler ile ilgili bilgisini artırmak adına çok uzun yıllar süren bir eğitim sürecinden geçer. Bu eğitim sürecini doğru şekilde tamamlayabilmek için pek çok ilim konusunda uzman seviyesinde bilgi edinir. Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyü çalışmasının yapılabilmesi için mutlaka bu bilgiye sahip olunmalıdır. Aksi takdirde, yapılacak çalışmadan herhangi bir sonuç alınamayacaktır.

Medyum hocaların yaptığı tüm çalışmalar manevi boyutların bizlere sunduğu hediyeler sayesinde mümkündür. Bir büyü yapılırken, insanlara hediye edilen bu eşsiz ilimler kullanılır. Ayırma büyüsü de her zaman için ilim temelli bir uygulamadır.

Medyumlar tarafından yapılan en basit büyüde bile her zaman için en yüksek etkiyi almak hedeflenir. Yapılacak olan çalışmada mutlaka en güçlü enerjiler kullanılır. Gerçek medyum hocalar, her zaman için en iyisini sunmak adına gayret eder. Ayırma büyüsü gibi tüm büyülerde aynı durum geçerlidir.

Medyumlar, büyünün hızlı tutması adına çeşitli uygulamaları en net şekilde yapmak durumundadır. Yapacakları çalışmaları planlarken, kullanılacak teknikler, ilimler ve tüm diğer malzemeler bu doğrultuda hazırlanır. Tecrübeli bir medyum hoca gereken en ince detayı bile düşünecek, kendisine danışan kişiyi asla mağdur etmeyecektir.

Ayırma Büyüsünün Etkisi Nasıl Hızlandırılır?

Ayırma büyüsü yapılırken, enerjinin doğrudan iki kişi arasında var olan bağlara etki etmesi gereklidir. Bu etkiyi sağlamak için mutlaka tek bir detayı bile atlanmayan, kusursuz bir büyü işlemi yapılmalıdır. Medyumlar, eğitimleri sayesinde bunu rahat şekilde yapabilir.

Büyülerin etkisini hızlandırmak için medyumun yapabileceği bazı ek çalışmalar olabilir. Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar, eğer büyünün acil olarak etki etmesi gerekiyorsa bu çalışmaları işleme dahil edecektir.

Tüm çalışmalarda manevi ilimler ve gizli bilgiler kullanılır. Bu nedenle, medyum dışında nasıl bir yol izlenmesini bilecek herhangi bir yoktur. Ayırma büyüsünü yapan medyum hoca, gereken adımları atacak ve istenen sonuçları net şekilde alacaktır.

Büyülerin Hızlı Tutması Medyuma Bağlıdır

Yapılan ayırma büyüsünün hızlı tutması, doğrudan medyum hocanın enerjisi ve nefesi ile bağlantılıdır. Ne kadar güçlü nefesi varsa, yaptığı büyü de o kadar rahat tutacaktır. Gerçek medyumların tüm çalışmaları, mümkün olduğu kadar yüksek derecede etki sağlamak için özel olarak tasarlanır.

Medyumlar, zaman zaman malzemelerden de yararlanabilir. Dünya üzerinde var olan canlı veya cansız her şeyin bir enerji taşıması sayesinde, büyü malzemeleri aracılığıyla etki daha yoğun hale getirilebilmektedir. Ayırma büyüsünde de bu etkiyi net şekilde görmek mümkündür.

Ayırma büyüsünün tam olarak etkili olması için mutlaka doğru yöntemler ve bilgiler kullanılmalıdır. Medyum hocalar, bunun için gereken her şeyi yapacak ve çalışmayı doğru şekilde yönlendirecektir.

Sitemize tüm medyumlarla ilgili sizden gelen görüşleri ve mesajları ana sayfada yayınlamaktayız. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfa gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir