Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü, isminin çağrıştırdığı gibi kötü niyetler ile yapılan bir ayırma büyüsüdür. İnsanları başkalarından ayırmak için kullanılan bu büyünün fark edildiğinde hızlı bir şekilde bozulması gerekir. Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur hakkında yapacağınız araştırmalarda odak noktanızın güvenilir medyum bulmak olması gerekir.

Medyumlar, eski zamanlardan günümüze kadar ulaşmış olan yöntemler ile bu tür büyüleri yaparlar ve bozarlar. Domuz yağı gibi çok eskiden dahi yapılabilen bir büyünün yapım teknikleri hiç değişmemiştir. Sadece medyumlar bu tür büyüleri yaparken insanların vazgeçme ihtimaline karşı içerisine kilit saklamaya başlamışlardır. Bu nedenle büyüyü yaptıran kişi sizseniz eğer yaptırdığınız medyuma başvurarak kilit olup olmadığını sorabilirsiniz. Büyüyü yaptıran siz değilseniz de o zaman büyüyü yapan medyuma ulaşmayı denemelisiniz.

Büyülerin bozulmasında medyumlar en önemli rolü üstlenirler. Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur konusunda sizlere yardımcı olacak olan bir medyumun üstlendiği rol şu şekildedir:

 • Öncelikli olarak büyünün varlığından ve domuz büyüsü olduğundan emin olurlar.
 • Sonrasında ortada bir kilit var mı yok mu diye araştırma yaparlar.
 • Sonrasında büyü ile ilgili tılsımlı bir nesne kullanılmış mı sorusunun cevabını ararlar.
 • Manevi varlıklar ile büyü hakkında bilgi toplarlar ve nasıl bozacaklarını düşünürler.
 • Son olarak ise bozma metoduna karar vererek kısa sürede büyüyü bozmak için girişimlere başlarlar.

Bozma sürecine bazen sizlerden de yardım isteyebilirler. Bu noktada kişinin evinde, iş yerinde yapacağınız araştırmalarda herhangi bir gizemli bir nesne olup olmadığına odaklanabilirsiniz. Özellikle evin yatak odasında saklanıla nesneler daha yaygın bir şekilde görülebilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsünün bozulmasında medyumların kullanacağı bir diğer yöntemde muska hazırlamaktır. Havas ilmine hakim olan medyumlar bir muska hazırlayarak bunu büyü sahibine ulaştırırlar. İşte bu noktada muska sayesinde büyünün etkisi giderek azalmaya başlar. Burada sizin yapmanız gereken şey ise medyumlara inanmak ve onlarla birlikte büyü uygulamalarına katılmaktır.

Muskanın hazırlanması konusunda dikkat edilmesi gereken şey medyumların her bir ayrıntıya çok ince düşünerek özen göstermeleridir. Muska hazırlanmasında dikkat edilen noktalar şunlardır:

 • Deri
 • İplik
 • Kalem
 • Kalem mürekkebi
 • Dikiş tarzı
 • Kağıt cinsi
 • Yazılacakların sayısı

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur konusunda eğer ki tercih muska olacak ise o zaman bunu hazırlayacak olan medyumun kesinlikle işinde iyi olması gerekir. Daha önce bu tarz işlemler ile büyü bozmuş ve muska hazırlanın ne kadar ince bir iş olduğunu bilmesi gerekir. Burada sizlere düşen nokta güvenilir bir medyum bulmak ve onunla birlikte sağlıklı bir şekilde büyü bozma etkinliklerine başlamaktır.

Sitemize gelen yorumlara bakarak kısa sürede aradığınız medyuma ulaşabilirsiniz. Güvenilir medyumlar hakkında yapılan yorumlar sizleri en doğru medyuma yönlendirecektir. İnsanlar yaşanmışlıkları anlattığı bu yorumlara bakarak en doğru bilgileri sizlere aktarmaktadırlar. Yorumları incelemek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir