Barışma Büyüsü

Barışma büyüsü, ak büyüler arasında bulunan ve iki insanın dargınlığının giderilmesi amacıyla yapılan büyülerden bir tanesidir. Günümüzde maddi olmayan sorunlar o kadar çok büyümektedir ki aynı kaptan yemek yiyen insanlar dahi birbirlerine kolayca kırılabilmektedir. İşte bu nedenle aradaki kırgınlığın giderilmesi için barışma büyüleri yapılabilmektedir.

Diğer adı ile kavuşma büyülerinin yapılması hiçte kolay değildir. Medyumlar tarafından yapılacak olan bu tür büyülerin içerisinde güçlü enerjiler bulunur. Bu enerjilerin dağılmaması ve başkasına zarar vermemesi adına tüm uygulamaların medyumlar tarafından yapılması gerekir. Medyumlar sahip oldukları;

 • Duru görü özelliği
 • Trans özelliği
 • Metafiziksel enerjileri kullanma yetisi

Gibi özellikler ile büyü uygulamalarının başarıya erişmesini sağlayabilirler. Hatta medyumlar bunların yanına bir de bazı ilimleri öğrenerek güçlerini daha da pekiştirirler. Barışma büyüsü yapacak olan medyumun bilmesi gereken ilimler şunlardır:

 • Havas
 • Ledün
 • Tıp, coğrafya, kimya, fizik
 • Kur’an-ı Kerim
 • Diğer dinler hakkında bilgi

Araştırmayı çok seven ve güçlerini en doğru şekilde kullanmaya özen gösteren medyumlar ile birlikte sizler de başarılı uygulamalara imza atabilirsiniz. Bunun için güvenebileceğiniz bir medyum bulmalı ve sonrasında onlarla birlikte pek çok farklı uygulamaya imza atmalısınız. Burada sizleri bekleyen en önemli konulardan bir tanesi ise güvenilir medyum bulmak için yapacağınız araştırmalar olacaktır. Tarafsız bilgi içeren sitelerde ve sosyal medya platformlarında araştırma yaparak kavuşma büyüsünü yapabilecek olan medyuma kolayca ulaşabilirsiniz.

Barışma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kavuşma büyüsünü yapan medyuma ulaştıktan sonra ise artık karşınızdaki kişinin sizinle barışması an meselesidir. Ancak büyünün yan etkilerinden dolayı bunun fark edilmesi de söz konusu olacaktır. Bu durumda eğer ki büyü yapıldığından kişi veya yakınları şüphe ederse o zaman büyünün bozulması gündeme gelir.

Barışmak için yapılan büyülerin bozulması esnasında büyünün uygulama aşamalarında yapılan işlemlerin tersi uygulanır. Bunlar:

 • Öncelikli olarak nasıl bir büyü ile karşılaşıldığı merak edilir.
 • Büyü içerisinde büyüyü yapan medyum tarafından konulan bir kilit olup olmadığı kontrol edilir.
 • Kilit yoksa eğer o zaman büyünün yapılması için bir tılsım kullanılıp kullanılmadığı kontrol edilir.
 • Medyum yaptığı araştırmalar sonrasına büyüyü nasıl bozacağını bilir ve ondan sonra büyünün bozulması işlemlerine başlanır.

Barışma büyüsü bozulurken büyü yapılan kişinin üzerindeki etkilerin bir an önce yok olması için kişiye bakım işlemi de uygulanır. Bakım yapılan kişilerin artık büyünün etkisi altından tamamen çıktığına şahitlik etmek mümkündür.

Tüm bu işlemler sürecinde sizlerin yapması gereken tek şey güvenilir bir medyum bulmak ve onun söylediklerinin dışında herhangi bir işlem yapmamaktır. Medyumlar, sizleri doğru bir şekilde yönlendirerek büyünün kolayca bozulmasını sağlayacaktır. Bunun için bulacağınız medyuma gönülden güvenmeniz gerekir.

Güvenilir medyum bulmak ve onlar hakkında bilgi almak isterseniz sitemize gelen yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlarda medyumlar hakkında pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilere bakmak ve aradığınız medyumu bulmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir