Nohut Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Metafiziksel alemlerde pek çok farklı enerji bulunur. Bu enerjiler tamamen medyum hocaların kontrolüne verilmiş çok özel hediyelerdir. Nohut büyüsü de dahil olmak üzere gayb alemleri ile alakalı olan her çalışmada bu enerjilerden yararlanılır.

Enerjilerin dünyadaki gibi iyi ve kötü kavramlarıyla düşünülmesi tamamen yanlıştır. Manevi dünyada bulunan her şey nötr olarak mevcudiyete sahiptir. Medyum hocalar bu enerjileri ister kara büyü çalışmaları ister insanlığın yararına olacak çalışmalar için kullanabilir. Nohut büyüsü gibi büyü yöntemleri de tarih boyunca bu şekilde geliştirilmiş ve insanların hizmetine sunulmuştur.

Medyum hocalar nohut büyüsü yaptıkları zaman öte alemlerdeki bu nötr enerjileri aşk etkileri yaratmak için kullanmaktadır. Bu büyü tamamen olumlu bir enerjiye sahiptir. Kişilerin iradesini etkileyen bir işlem olsa bile herhangi bir zarar yaratma ihtimali bulunmamaktadır.

Nohut büyüsü yapan tüm medyum hocalar insanlara yardım etmek için öte alem enerjilerine başvurur. Medyumluk mesleğinin temelini bu durum oluşturmaktadır. Gerçek medyum hocalar sizi asla mağdur etmeyecek, isteklerinizin gerçekleşmesine vesile olmak için gayret edecektir.

Büyülerde kullanılan enerjiler kimi zaman çok karmaşık olabilir. Bazı insanlar bu karmaşa nedeniyle tehlikeli enerjilere başvurulduğunu düşünebilir. Ancak nohut büyüsü de dahil olmak üzere hiçbir iyi niyetle yapılan büyü çalışmasında tehlikeli enerjiler kullanılmamaktadır.

İnsanlara zarar verebilecek tek enerji kara büyü enerjisidir. Bu çalışmalar da normal büyülere kıyasla çok daha farklı ve detaylı yapılır. Nohut büyüsü ile alakası yoktur. Kara büyü çalışmalarını çoğu gerçek medyum hoca da yapmayı kabul etmeyecektir.

Nohut Büyüsü Zararlı Mıdır?

Nohut büyüsü insanlar üzerinde tesir kuran ve oldukça başarılı sonuçlar veren bir büyü çalışmasıdır. Eğer doğru şekilde yapılırsa insanların arasındaki manevi bağları güçlendirebilir. Ancak her ne kadar nohut büyüsüyle de bu etki alınabiliyor olsa da daha güçlü büyülerin olduğu unutulmamalıdır.

Nohut büyüsü yapılarak tesir altına alınan bir kişinin herhangi bir şekilde zarar görme ihtimali yoktur. Medyum hocalar bu büyüyü güvenli bir şekilde yapar. Kişiler ne kadar yoğun büyü tesiri altında olursa olsun alınan zararsız olacaktır.

Nohut Büyüsü Yaptırmak Tehlike Yaratır Mı?

Nohut büyüsü yaptırmak hiçbir zaman tehlikeli bir sonuç doğurmaz. Ne yaptıran ne de büyü yapılan kişi için bir risk mevcut değildir. Bu büyü çalışması kara büyü olmadığı için medyum hoca istese bile bu çalışmayı zarar verecek şekilde yapamaz.

Nohut büyüsü her ne kadar doğru yapıldığı takdirde etki edebilen bir uygulama olsa da papaz büyüsü gibi çalışmalardan daha iyi sonuç alınmaktadır. Papaz büyüsü, aynı amaçla uygulanabilen en etkili büyü çalışması olarak bilinir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir