Muska Yaptıranların Yorumları

Muska, yapımı kolay görünse de aslında hiç de kolay olmayan, fazlasıyla zor ve ayrıntı gerektiren bir çalışmadır. Muska yapımında mutlaka belli unsurlara dikkat edilmesi, uygun kağıtların ve duaların seçilmesi gereklidir. Sadece basit bir duanın kağıda yazılması, üzerine okumalar yapılmasıyla, gerçekten etki gösteren bir muska hazırlamak mümkün değildir.

Pek çok medyum hoca muska yazabildiğini söylese de, işlemin bu kadar kolay olmaması nedeniyle aslında bu kişilerin çoğu başarısız işler yapmakta ve insanların vaktini çalmaktadır. Medyumluk zor bir çalışma olması nedeniyle, hangi iş yapılıyor olursa olsun yüksek bilgi ve özenli çalışma gerektirir. Muska da bu kapsamda değerlendirilir ve yazılması oldukça zordur.

Medyum olduğunu iddia eden ve bu konuda çalışma yapan pek çok kişi aslında muskanın gerçek ilmini bilemez. Bu sebepten, muska yazdıracağınız hocayı iyi belirlemek, yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgisi olduğuna emin olmak çok önemlidir.

Muska yazan medyum hoca, öncelikle astroloji konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Her ne kadar İslamiyet’te astrolojiden pek fazla bahsedilmiyor olsa da, tüm çalışmaların temeli astroloji ile atılır. Gökyüzündeki yıldızlar hayatlarımızda direk olarak etkilidir. Burç yorumlarının ötesinde, kişinin doğduğu tarihteki yıldızların konumları ciddi anlamda nasıl hareket edilmesi konusunda belirleyicidir. Muska da dahil olmak üzere, pek çok çalışma astrolojik dizilimlerden yararlanılarak gerçekleşir. Bu nedenle çoğu büyü çalışmasında doğum tarihine ve biliniyorsa saatine ihtiyaç duyulur.

Muska yazacak medyum hoca eğer astroloji konusunda bilgi sahibi değilse, çalışmayı doğru şekilde gerçekleştiremez. Sadece astroloji değil, aynı zamanda ebced hesabı konusunda bilgi edinilmesi de önemlidir. Bunlarla da sınırlı kalmayan, pek çok gizli ilmin bilgisini gerektiren, nesillerdir devam eden bilginin el verme yoluyla aktarılması sonucu öğrenilen bu bilgilerin mutlaka kullanılmasını gerektiren muska yazımı herkes tarafından yapılamaz.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

3 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir