Gerçek Medyum Şikayetleri Neden Dikkate Alınmalı?

Gerçek medyum şikayetleri, bir hocaya giden ve ondan memnun kalmayan kişiler tarafından yapılır. Günümüzde artan sahte medyum hocalara karşı insanların bir nevi haberleşme şekilleridir. Bu nedenle yorumların incelenmesi ve hakkında şikayet olan bir hocaya başvurulmaması önemlidir.

Medyumluk sektöründeki rekabet giderek artarken insanlarda hocalar hakkında çok sayıda yorum yazar. Bu yorumlar çerçevesinde analiz yapmak ve değerlendirmek ise sizlere kalmıştır. Özellikle bir hoca hakkında detaylı araştırma yapmadan o hocaya başvurulmaması gerektiği yorumlarda da karşınıza çıkacaktır.

Sahte medyumlar, insanları maddi ve manevi olarak sömüren kişilerdir. İnsanların sözde manevi boşluklarını doldurmak için bulunan bu kişiler, onlardaki boşluğu genişletmek haricinde bir işe yaramazlar. Bu nedenle hocalar hakkında yapılması ve bilinmesi gereken ilk şey sahte veya gerçek bir hoca olup olmadıklarıdır.

Gerçek Medyum Şikayetleri Nereye Yapılır?

Gerçek medyumlara ulaşmak son derece zordur. Bu nedenle piyasada ilk olarak dikkatinizi sahte olanları çeker. Eğer ki bir sahte hocaya gitmişseniz onun yaptıklarının hiçbir işe yaramadığını anlamanızda uzun zamanınızı alabilir. Bu durumda sizlerin aynı hocaya başkalarının gitmesini engellemek için görüşlerinizi internet ortamında dile getirmeniz gerekir.

Hocalar hakkında şikayette bulunmak istediğinizde karşınıza sayısız yer çıkar. Bunlar:

  • Web sitemizin ana sayfasında hocalar hakkında yorumlar ve şikayetler yayınlanır. Sizlerde aynı zamanda burada kendi yorumunuzu oluşturabilir ve hocalar hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sitemiz gibi pek çok site olsa dahi tarafsız yayın yapan yer nadirdir. Bu nedenle yorumların tarafsız olarak yayınlandığı bir site bulmak daha önemlidir.

Güvenilir Medyum Bulma Yolları

Gerçek medyum şikayetleri okuduktan sonra güvenilir medyum arayışlarına başlanır. Bunun için izlemeniz gereken yollar şu şekildedir:

  • Öncelikli olarak insanların hocalar hakkında yaptığı yorumlar dikkate alınmalıdır.
  • Medyumlara dair yapılan yorumlarda insanlar hocanın sahte mi yoksa gerçek mi olduğunu açıklarlar.
  • Bir medyum hakkında olumlu yorumdan daha çok olumsuz yorum varsa o medyum güvenilmez bir kişidir.
  • Hoca hakkında olumlu yorumlardan geçilmiyorsa eğer o zaman medyumun oldukça iyi olduğu düşünülebilir.

Yorumlar aslında medyum hakkında bilgi almanın en basit ve ücretsiz yollarından bir tanesidir. İnternet üzerinde yapılacak olan bir saatlik araştırma sonrasında pek çok medyum hakkında bilgi almak mümkündür. Bu durumda o medyumların hepsini tek tek denemek yerine hakkındaki yorumları okuyarak içlerinde eleme yapma şansınız olur.

Gerçek medyum şikayetleri günümüzde giderek artış gösterir. Özellikle sahte medyumların piyasaya çıktıkları andan itibaren hocaya karşı gösterilen ilgi buna neden olmuştur. Bir hoca hakkında yapılan olumlu yorumlar ne kadar fazla ise ona güvenmekte o kadar kolaydır. Böyle zamanlarda internet üzerinden yorumların bulunduğu web siteler taranmalı ve gereken bilgiler toplanmalıdır.

Medyum hocalar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı web sitemizde ziyaretçilerden gelen yorumlar bulunur. Yapılan yorumlara bakmak ve kendinizde yorumda bulunmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir