En İyi Soğutma Büyüleri

Büyüler, insanlık tarihinin ilk günlerinden beri hayatımızda var olmuş ve farklı amaçlar için kullanılmıştır. İki insan arasındaki istenmeyen ilişkiyi değiştirmek, birbirinden uzaklaştırmak için kullanılan soğutma büyüleri de bu tarihi çalışmalardan biri olarak kabul edilir. En etkili soğutma büyüleri yapılarak insanların istenmeyen ilişkilerden uzaklaşması, kötü alışkanlıklarını terk etmesi sağlanabilir.

Soğutma büyüleri, daha çok manevi dünyaya etki eden çalışmalardır. Diğer büyü türleri gibi büyük bir ustalık ve uzmanlık gerektirir. En etkili soğutma büyüleri yapılırken, çalışmada uygulanacak olan en küçük detay bile fazlasıyla önemlidir. Eğer bu detaylar doğru şekilde uygulanmazsa büyünün tutması mümkün olmayacaktır.

Bu etkileri elde edebilmek için medyum hocanın mutlaka bilgili ve yeterli olması gereklidir. İyi bir araştırma yapmadan, medyumun nitelikleri ve nefes kuvvetinden emin olmadan asla büyü çalışması için güvenilmemelidir. Gerçek medyum hocalar, her zaman için iyi eğitimli ve tecrübelidir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Tesir Eder?

En etkili soğutma büyüsü olarak kabul edilen papaz büyüsü yapıldığı ilk andan itibaren etkilerini göstermeye başlar. Bu büyünün ne kadar sürede tam istenen sonucu vereceği, medyum hocanın yaptığı uygulama ve enerjisel inceleme sonucunda anlaşılabilir. İşinin ehli olan bir medyum hocanın yaptığı büyü çalışması her zaman için daha hızlı tutacaktır. Medyum hocanın nefesi ne kadar güçlü ise büyünün tutma ihtimali artar, daha kısa sürede tutması ve tesir göstermesi sağlanır.

Büyü, yapıldığı ilk andan itibaren kişilerin hayatlarında etki etmeye başlar. Etki ettiği ilk nokta, kişiler arasında var olan ve çıplak gözle görülemeyen enerjisel bağlardır. Bu bağlar ne kadar güçlü olursa, kişiler o kadar bağlı olur. En etkili soğutma büyüleri, bu bağları fazlasıyla zayıflatarak artık tekrar güçlenemeyecek hale getirir. Böylece büyülenen kişiler arasındaki ilişki sonsuza kadar bitmiş olur.

Soğutma büyüsü bunun dışında kötü alışkanlıklar için de kullanılabilmektedir. Örneğin, kişinin kumar, alkol gibi kötü alışkanlıklardan soğuması için de bu büyü yapılabilir. Böylesi konularda da yine papaz büyüsü en etkili soğutma büyüsü olarak bilinmektedir.

Soğutma Büyüsü Tutmazsa Ne Yapmalı?

Soğutma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler, doğru şekilde yapılırsa çok büyük ölçüde tutacaktır. Gerçek medyum hocalar, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmamak için tutmayacak olan çalışmaları yapmaz. Bu nedenle, işinin ehli olan bir medyuma güvendiğiniz sürece istediğiniz sonucu her zaman alabilirsiniz.

En etkili soğutma büyüsünün bile istisnai durumlarda tutmadığı görülebilir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında, medyum hoca gerekli yönlendirmeleri yapacak, ek çalışmalar uygulayacak veya büyüyü baştan yapacaktır. Gerçek medyumlar, kendilerine danışan kimseyi mağdur etmemek adına gereken her şeyi yapacaktır.

Medyumlar ile ilgili aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz, yorum yapabileceğiniz, deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz ve sizlerden gelen diğer yorumları okuyabileceğiniz ana sayfamıza gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.  

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir