İsviçre Büyü Bozan Hocalar

Büyü bazen çok iyi niyetli, bazen çok kötü niyetli olabiliyor. Unutulmaması gereken gerçek ise büyünün bizim tercihimiz dışında bize yapılabilme ihtimali. Çünkü büyü, büyü yapılan kişinin ruhu duymadan bile yapılabilir. Büyü ancak tesir etmeye başladığında büyüye maruz kalan kişi bunu anlayabilir. Hatta bazı sinsi büyü çeşitlerinde büyü kendini o kadar gizler ki, büyü yapılan kişi kendisine büyü yapılmış olma ihtimalini asla düşünemez. Hatta büyü yapıldığını iddia eden kişileri kendisinden uzaklaştırır.

Büyü tüm toplumlarda bulunan bir şeydir. Büyü yapıldığı zaman bozulmak zorunda değildir ancak eğer büyüden kaynaklı bir mağduriyet yaşıyorsanız, büyü öncesi hayatınızı özlüyorsanız büyüyü bozdurmak zorundasınız. Büyü bozdurmak için de çevrenizde (bulunduğunuz toplumda) olan medyum hocalara danışmanız gerekiyor. Ortalama 120.000 Türk’e ev sahipliği yapan İsviçre’de İsviçre büyü bozan hocalar insanlara çok faydalı işler yapıyorlar. Yapılmış olan hemen hemen her büyüyü bozabiliyorlar. İsviçre büyü bozan hocalar kendilerine gelen neredeyse tüm büyü bozma taleplerini kabul ediyor ve bunu cüzi ücretler karşılığında yapıyorlar. Düşük bile olsa ücret almalarının sebebi ise tek geçim kaynaklarının büyü bozma veya büyü yapma işleri olması. Bu tarz ufak ücretleri de ödemezsek birkaç yıl sonra hiç medyum hoca bulamayabiliriz.

İsviçre büyü bozan hocalar diğer medyum hocalarla hemen hemen aynı şekilde çalışmaktadırlar. Büyü bozma işleminde büyü yapılan kişiyle alakası düşük insanların talepleri reddedilir. Büyü bozdurmak isteyen kişi doğrudan gelmeli veya onun bir yakını (Yakın araba, iyi arkadaş, eş, sevgili) medyum hocaya başvurmalıdır.

Büyü Bozma İşlemi Nerede Yapılır?

Büyü bozma işlemi büyü yapma işlemi gibi ciddi bir iştir ve yalnızca medyum hocaların yapması gereklidir. Bu konuda yetkinlik sahibi insanlar medyum hocalardır. Büyü bozma işleminin yeri de insanlar tarafından merak konusu oluyor. Bu işlemlerin nerede olacağı tamamen medyum hocaya bağlıdır. Çünkü işin tamamını medyum hoca yürütür ve medyum hocanın kendini rahat hissettiği bir ortamda çalışması gerekmektedir. Bunun için ise İsviçre büyü bozan hocalar genellikle kendi evlerinde büyü bozma işlemi yapmaktadırlar. Sizlere verdikleri tüm seanslar evlerinin belirli bir odasında olmaktadır. Özel odalarına tabii ki kimseyi almazlar ancak tüm seanslar için ayarladıkları bir oda (genellikle salon) mutlaka bulunur. Bir nevi homeoffice çalışıyorlar diyebiliriz. Büyü bozma işleminin yapılacağı yer konusunda medyum hocanıza hiç karışmayın ve tamamen ona bırakın. Medyum hocanız kendini en rahat hissettiği ortamda işini yapacaktır.

Size veya bir yakınınıza büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız veya büyü yapıldığını biliyor ve bozdurmak istiyorsanız İsviçre büyü bozan hocalar şeklinde internet araması yapabilirsiniz. Her insan gibi internette araştırmanız gayet doğal bir durumdur ancak internet üzerinden araştırma yapmak çok fazla dolandırıcıyla karşılaşmanıza yol açacaktır. Objektif yorumları okumadan bir medyum hocayla çalışmaya başlamak yanlıştır, çünkü dolandırıcı olup olmadığını bilemezsiniz.

Bunun için sitemizdeki tüm medyum hoca yorumlarını inceleyebilir, insanların fikirleri ve deneyimleri doğrultusunda karar verebilirsiniz. Yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir