Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Bir evde yapılmış olan büyü kişilere veya evin tamamına yapılmış olabilir. Evdeki büyü nasıl anlaşılır konusu da ancak evde saklanılan bir nesnenin bulunması veya uzman bir medyumun büyü olduğuna işaret etmesi ile anlaşılabilir. Ancak bunlardan önce elbette büyünün varlığından şüphe etmek gerekir.

Evrensel değerlerden bir tanesi olan büyünün varlığı henüz bilimsel olarak kanıtlanabilmiş değildir. Bilim ile tamamen zıt bir durum olan büyünün varlığı zaman zaman fark edilebilmektedir. Hiçbir şekilde görülemeyen, kanıtlanamayan manevi bir uygulama olarak ifade edilen büyü, insanlarda görülen hal ve hareketlerin değişmesi sonucunda ancak fark edilebilir. Yine de varlığından emin olmak için başka kanıtlarda gerekir.

Büyü, insanları psikolojik olarak etki altına aldığından dolayı kimi zaman psikolojik problem olarak da lanse edilebilmektedir. Bu nedenle psikologlar tarafından büyünün varlığı zaman zaman algılansa da bunu itiraf edebilecek bir kişi henüz kendisini göstermemiştir.

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir büyünün varlığından şüphe ettiğinizde ona dair kanıtlar bulmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda evlerinizde büyü olabilecek yerler şu şekildedir:

  • Yatağın altı
  • Yastığın içi
  • Gardırobun çekmecesi veya arkası
  • Ev kapısının önüne sürülen yağ vb. şeyler
  • Misafir odasına konulan veya saklanılan bir nesne
  • Saksıların içerisinde bulunan muska
  • Bahçesinde ağaçların yanında gömülü olan hayvan uzuvları ve Arapça yazı yazan bir kağıt

Bunun gibi şeyler büyü yapıldığına yönelik kesin kanıt niteliği taşıyan nesnelerdir. Bu tarz bir şeyi bulduğunuzda muhakkak işin bilenlerini de bulmanız ve nasıl çözebileceğinizi sormanız gerekir. Çünkü bu tür şeyler atılarak, yakılarak yok edilemez ve büyünün etkisi asla geçmez.

Evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusundan sonra büyülü nesneyi bulsanız da bulamasanız da muhakkak uzman bir medyuma gitmeniz gerekir. Uzman bir medyum, sizlere yardımcı olabilecek tek kişidir. Büyüyü bozma için girişim yapacak olan hoca için öncelikli konu ise hangi büyünün yapılmış olabileceğini tespit etmek ve kullanılan nesneyi bulmak / görmek olacaktır.

Büyülü bir nesneyi gördüğünüz zaman onu dikkatli bir şekilde zarar vermeden gazete kağıdına sarmanız ve hemen bir medyuma götürmeniz gerekir. Ancak bir medyum onun nasıl yok edileceği konusunda sizlere bilgi verir. Ancak bu nesneyi yok etmeden önce medyumun dediklerini not etmeli ve harfiyen uygulamalısınız. Çünkü bu nesneyi genellikle medyumlar değil büyünün etkisi altında kalan kişiler yok eder.

Evdeki büyü nasıl anlaşılır konusunda uzman olan bir medyum nesneyi bulamasanız dahi sizlere yol gösterir ve hatta evin neresinde gizli bir büyülü nesnenin saklandığını size söyleyebilir. Her kapının sonunda sizleri muhakkak bir medyum bekler ve bu bekleyen medyumun işinin ehli olması sizlerin büyü konusunda atacağı adımlarda çok işe yarar.

Sitemizin ana sayfasında sizlerden gelen yorumlar adil ve şeffaf bir şekilde paylaşılmaktadır. Doğru ve güvenilir bir medyum arayışında iseniz bu yorumlara bakarak aradığınız medyumu kolayca bulabilirsiniz. Ana sayfaya gitmek için buraya tıklayınız.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir