Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır? Gerçek Medyumları Nasıl Ayırt Ederiz?

Dünyanın var olduğu ilk günden beri hayatımızda olan manevi ilimler, yerine göre bambaşka etkiler sunarak bizlerin yaşantısını baştan aşağı değiştirmektedir. Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bildikten, gerçekten doğru araştırmayı yaparak medyum hocalar ile çalıştıktan sonra, rahman boyutlardan her konuda destek almak mümkündür.

Gerçek bir medyum hoca, gaybi dünyalar ile ilgili çalışma yapmaya başladığı ilk andan itibaren aslında bambaşka bir aleme adım atmaktadır. İnsanların kolayca anlaması mümkün olmayan bu alemde, fizik kuralları ile açıklanması mümkün olmayan pek çok durumla karşılaşmak mümkündür. Dolandırıcı medyumların hiçbir zaman göremeyeceği, sadece gerçek hocalara açık olan bu bilgiler, manevi dünyaları insanlığa yararlı hale getiren sırlar olarak da bilinmektedir. Böylesi sırlı bilgilere erişebilen kişiler, maneviyatta bizlere yardım edebilen medyumlar olmaktadır.

Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bilmek, özellikle zor bir durumda maneviyata başvurduğumuzda mağdur edilmemizin önüne geçecektir. Gerçek ve güvenilir hocalar, bu işi her zaman için bir gönül işi olarak görmektedir. Bu nedenle, gerçek hocaların asla mağduriyet yaşatma ihtimali yoktur.

Dolandırıcı medyumlar için kendilerinden yardım talep eden insanın durumu tamamen önemsizdir. Bu kişiler sadece haksız kazanç elde etmeye odaklı şekilde, kötü niyetli işlemler yapmakta ve insanları mağdur etmektedir. Bu kişiler tarafından yapıldığı söylenen en basit çalışmanın bile tutma ihtimali bulunmamaktadır.

Rahmani boyutlardaki işlemlerin temelinde özel bir ilim olan havas yer almaktadır. Havas gibi ilimler, anlaşılması çok zor olduğu için sadece gerçek medyum hocalar tarafından çalışılmaktadır. Havas gibi bir ilmi bilmek için öncelikle nefes gücüne, ardından manevi alemlere adanmış bir ömre ihtiyaç vardır. İnsanlar, her ne kadar bu ilme ulaşmak istese de gerçek bir medyum olmadıkları sürece üstatlardan el almaları mümkün değildir. Yine benzer şekilde, dolandırıcı medyumlar havas konusunda en ufak bir bilgi sahibi değildir.

Havas Rahman Boyutların Vazgeçilemez İlimlerinden Biridir

Dolandırıcı medyumları nasıl anlarız konusunda ayırt edicilerden biri olan havas bilgisi, gerçek medyumlar ile sahte hocalar arasına adeta bir set çekmektedir. Gerçek bir medyum hoca, yaptığı her işlemde havas ilminin kudretinden yararlanırken, dolandırıcı bir medyumun bu bilgilere yaklaşabilmesi bile imkansızdır.

Havas olmadan rahmani dünyalarla çalışmak mümkün değildir. Havas ilmi, diğer ilimlerden farklı olarak doğrudan öte dünyadaki çalışmaların temelini oluşturmaktadır. Dolandırıcı medyumlar, bu ilmin sırlarına vakıf olmadığından, eğer büyü yöntemlerine erişebiliyor olsa bile büyü yapma ihtimalleri yoktur. Rahmani boyutlara ait en basit çalışmanın bile mutlaka havas üstadı olan medyum hocalara emanet edilmesi gereklidir.

Her Çalışma Havas Üstadı Bir Medyuma Bırakılmalıdır

Havas, medyumlar için en temel öğretidir. Bu bilgi sayesinde enerjiler anlaşılmakta, istenen şekilde yönlendirilmektedir. Havas olmadığı sürece medyum hocanın başarılı olma ihtimali çok zayıftır. Bu nedenle, rahmani dünyalar ile ilgili herhangi bir çalışma yaptırmak istediğinizde dolandırıcı medyumları nasıl anlarız bilmek, akabinde ise sadece havas konusunda üstat olan gerçek hocalar ile çalışmak önemlidir.

Medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Tümünü okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir