Sahte Medyumlardan Nasıl Uzak Dururuz?

Dünyanın her döneminde var olmuş, insanlara pek çok konuda yardım etmiş olan medyum hocalar, gaybi dünyalarla alakalı bu mesleğin tek temsilcisidir. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek, bu alanda kendini gerçek medyum gibi tanıtan sahtekarlardan uzak kalmanın tek yoludur. Bu gibi insanlardan uzak kaldığınızda, gerçek medyum hocalara ulaşmak ve rahmaniyetin gücünden yararlanmak çok daha kolay olmaktadır.

Manevi dünyalarda var olan güç ve enerjileri tanımak için her şeyden önce bu yola kendini adamak ve farklı alanlarda çalışma yapmak gereklidir. Sahte medyumlar, böylesi bir adanmışlığa gelemedikleri için sadece kendilerini gerçekmiş gibi tanıtıp insanlara mağduriyet yaşatmaktadır.

Güvenilir bir medyum, rahmani dünyanın en karmaşık işlemlerini bile eğitim sürecinde öğrenmektedir. Her medyum hoca için oldukça karmaşık olan bu eğitim sürecinde çoğu zaman el verme yoluyla aktarılan bazı bilgilerden yararlanılmaktadır. Medyum hocalar, üstatlardan aldıkları bu bilgileri sır olarak saklamakta ve hiçbir zaman dışarı ile paylaşmamaktadır. Sahte medyumların böylesi bir bilgiye erişmesi bu nedenle imkansızdır.

Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz konusunda medyum hocaların bilgisine bakmak ilk adım olarak kabul edilmektedir. Gerçek medyum hocalar ile sahtekar hocaların bilgisi arasında dağlar kadar fark bulunmaktadır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, en karmaşık hallerde bile büyü yoluyla insanlara yardım edebilmekte, bunu yapabilmek adına özel ilimlerden yararlanmaktadır.

Sahte medyumlar, bu ilimlere erişemeyecekleri için sadece kulaktan dolma bilgilere sahip olacaktır. Bu gibi hocalar, sorduğunuz hiçbir ilmi soruya yanıt veremeyecek, sizi sadece geçiştirecektir. Gerçek hocalar ise böylesi durumlarda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasına izin vermeyecek şekilde bilgilendirme yapacak, sorularınızı yanıtlayacaktır.

Gerçek Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Sahte medyumlardan uzak durmak, mağduriyet yaşamamak için çok önemlidir. Her meslekte olduğu gibi medyumluk alanında da pek çok sahtekarla karşılaşılmaktadır. Bu hocalar, en karmaşık büyüleri bile yapabilecekmiş gibi davranarak insanları hem maddi hem de manevi olarak zarara uğratmaktadır.

Her ne kadar böylesi dolandırıcılarla karşılaşılabiliyor olsa da bu kişilerden uzak durmak hiç de zor değildir. Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz konusunda araştırma yapan bir kişinin tek yapması gereken gerçek medyum hocaların özelliklerini bilmektir. Gerçek medyum hocalar, yaptıkları bu işi, hak yolunda bir gönül işi olarak görmekte ve yaptığı tüm çalışmaları bu doğrultuda hazırlamaktadır. Güvenilir bir medyum hoca ile çalıştıktan sonra bu konularda herhangi bir endişe yaşamaya gerek kalmayacaktır. Güvenilir hocalar, hem davranışları hem de size olan yaklaşımları ile kendini çok net belli edecektir.

Sahte Hocalar Kısa Sürede İfşa Olmaktadır

Sahte medyumlardan nasıl uzak dururuz bilmek isteyen bir kişi, bu medyum hocalar hakkında yazılan yorum ve şikayetlerden de yararlanabilmektedir. Sahte medyumlar, pek çok kişiyi mağdur ettikleri için çok fazla şikayet almakta, kısa sürede ifşa olmaktadır.

Sahte medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sizden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini de değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm yorumları görmek, dilerseniz medyum hocalar ile ilgili yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda diğer ziyaretçilerimize soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir