Medyum Çuluak Hoca

Sonsuz bir gücü kullanımımıza sunan gayb alemleri sadece büyü ve benzeri amaçlar için kullanılmamaktadır. Medyum Çuluak veya herhangi bir başka medyumun ilim ve nefes gücünden emin olduğunuz sürece yıldızname gibi çok daha farklı çalışmalardan da dilediğiniz sonuçları almak mümkündür.

İşinin ehli ile çalışmak manevi veya maddi her konuda çok önemli olsa da konu yıldızname olduğu zaman daha fazla belirginleşen bir mevzudur. Yıldızname insanların talep ettikleri her konuda yapılabilir, doğru yapıldığı takdirde insanlara gelecek hakkında yol gösteren bir harita niteliğindedir. Örneğin, bir medyuma yıldızname yaptıran bir kişi iş ve aşk hayatında başına gelecekler hakkında önceden fikir sahibi olabilir, tüm problemlerinin çözümü için gereken adımları atabilir. Yine tam tersi şekilde Medyum Çuluak’ın yıldıznamesi tüm bu etkilerden daha farklı olabilir, istenen sonuçları vermeyebilir. Yıldıznamenin doğru olması tamamen medyum hocanın bilgisi ile mümkündür.

medyum yorum

Gerçek medyum hocalar hayatınızı değiştirebilecek kadar özel çalışmalar yapabiliyor olsa da bu hocaları bulmak sizin sorumluluğunuzdadır. Çalışacağınız medyumu seçmeden önce gereken incelemeyi yapmalı, örneğin Medyum Çuluak ile çalışmayı planlıyorsanız Medyum Çuluak nasıl sorusunun cevabını bulmak için Medyum Çuluak şikayetlerini okumanız gereklidir. Bu şikayet ve yorumlar size çalışacağınız hocanın nitelikleri hakkında gereken bilgiyi sağlayacaktır. Sitemizde sadece Medyum Çuluak değil tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Yıldıznameyi diğer büyü çalışmalarından ayıran şey diğer aleme ait enerjilerin kullanılmamasıdır. Gayb alemlerine ait bir çalışma olup olmadığı çoğu zaman tartışılan bu işte medyum hocalar kendi bilgilerini dünyevi ilimler ile birleştirerek kullanırlar. Bir medyum önce kendine danışan kişinin enerji haritasını çıkarır, yıldızlar ile birlikte geleceğe dair ışık tutacak bilgilere ulaşır. Bu ilimlerin gayb alemlerinden öğreniliyor olması yıldıznameyi medyumların yaptığı işlerden biri haline getirse de enerji hakimiyetinden çok medyumun güvenilir olması burada çok daha ön plana çıkmaktadır. Medyum Çuluak veya herhangi bir başka hoca olsun, gerçekten bilgili olmayan bir medyumun yıldızname yapabilmesi mümkün değildir.

Bazı medyumlar büyü yapabiliyor olsa da yıldızname çalışması yapamamaktadır. Bunun temel sebebi sahip oldukları dünyevi ilim bilgisinin yetersiz olmasıdır. Bazı dolandırıcılar bu durumun farkında olduğu için yıldızname yaptıracak medyum arayan insanları tuzağa çekmek için çok başarılı çalışmalar yaptıklarını söylemektedir. Böylesi olumsuz bir durumun önüne geçmek için çalışacağınız hoca hakkında ne kadar çok şey yazılıyor olursa olsun mutlaka iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Sitemizde Medyum Çuluak ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

6 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir