Papaz Büyüsü

En antik büyü yöntemlerinden olan papaz büyüsünün ayırma amacıyla kullanılması da oldukça sık rastlanan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Ayırma amaçlı yapılan tüm büyülerin kara büyü sınıfında değerlendirmesini göz önünde bulundurursanız, papaz büyüsünün ayırma amacıyla neden bu kadar sık kullanıldığını daha rahat anlayabilirsiniz.

Papaz büyüsü, her amaçla kullanılabiliyor olsa da, kara büyü uygulamalarında alınan verim çok daha yüksektir. Pek çok medyum hoca, kara büyü içeren çalışmalar için bu nedenle papaz büyüsünü tercih eder. Bazı türlerinin varlıklar sayesinde gerçekleştiriliyor olması, bu büyünün etkisinin çok daha kesin olarak ortaya çıkmasına neden olur. Ayırma amacıyla tercih edilmesindeki en önemli sebep de etkisinin kesin olmasıdır.

Papaz büyüsü, yapan hocaya bağlı olarak bir hafta civarında net etkilerini gösterir. Ayırma için de geçerli olan bu durum, hızlı bir şekilde sonuç arayan insanları bu yönteme yönlendirmekte. Her ne kadar etkisi hızlı olsa da, bu yöntem ile gerçekleştirilen ayırma büyülerinde her zaman risk bulunur. Papaz büyüsü etkili olduğu kadar, kontrolü zor bir çalışmadır. Doğru şekilde gerçekleştirilmemesi, ters etkilere ve hatta yaptıran kişiye zarara bile yol açabilir.

Ayırma amaçlı gerçekleştirilen papaz büyüsü uygulamalarının tamamında hüddamlardan veya cinlerden yararlanılır. Bu varlıklar belli dualar ile kontrol altına alınarak, istenilen amaç doğrultusunda hedeflenir. Varlıklarda zamana dair bir kavram olmadığı için, emri aldıkları anda çalışmaya başlarlar. Bu sayede çok kısa sürede sonuç elde edilir ve kişilerin arasında soğukluk belirir.

Papaz büyüsünün tehlikeli olması, pek çok medyumun kendine güvenemeyerek bu yöntem yerine alternatifleri değerlendirmesine neden olmakta. İşini bilen ve kendine güvenen tecrübeli isimlerin doğru şekilde yapabildiği bu büyü türünün kapsamının geniş olması, yapılışı ve etkisi tamamen farklı olan büyülerin de papaz büyüsü kapsamında tanıtılmasına neden oluyor. Sahtekar hocaların pek çoğu, sıradan büyü çalışmalarını papaz büyüsü olarak tanıtarak insanları kandırıyor. Ayırma amaçlı bir büyü yaptırmak istiyorsanız ve bu büyüde papaz büyüsü kullanılmasını talep ediyorsanız, bu çalışmada hüddam veya cin kullanılmadan sonuç alınma imkanı çok nadir durumlarda ortaya çıkar. Bu nedenle, büyünün istediğiniz yöntem ile yapıldığına emin olmak için bu hususu büyücü hocaya sorabilir ve alacağınız cevaba göre ne kadar güvenilir olduğunu değerlendirebilirsiniz.

Yine çok merak edilen işlemlerden biri olan geri getirme büyüsü hakkında bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir