Medyum Yorumları ve Şikayetlerini Okumak Neden Önemli?

Gayb alemleri sonsuz bir deryadır. Bu alemlerde var olan her şey farklı tesirlere ve etkilere sahiptir. Sonsuz sayıda enerjiyi içinde barındıran bu alemlerde tüm kurallar ve bilgiler insanlar tarafından ilimler aracılığıyla öğrenilir. Her ne kadar tamamını anlayamamış olsak da iyi büyülerde kullanılan enerjiler ile kötü niyetli büyülerin yapıldığı enerjileri tanıdığımız söylenebilir. En iyi medyum yorumlarında isminden söz ettiren, bu alanda kendini geliştirmiş olan işinin ehli medyumlar her iki enerji konusunda da bilgi sahibidir.

Bu enerjilerin kullanım amaçları oldukça farklıdır. Medyumların, normal bir büyü yaparken kullandığı hayırlı enerjilerin zarar verme gibi bir işlevi bulunmamaktadır. Bu enerjiler ile sadece insanların isteklerine vesile olacak iyi çalışmalar yapılabilir. En iyi medyum yorumlarında adı geçen tüm büyü çalışmalarında, ayırma ve soğutma büyüsü gibi uygulamalar da dahil olmak üzere tamamında bu hayırlı enerjiler kullanılmaktadır.

Diğer tür enerjilerin tamamına kara büyü denir. Oldukça tehlikeli olarak kabul edilen ve gerçek medyumlar tarafından asla kullanılmayan bu enerjilerin tek işlevi zarar vermektir. Bu nedenle, işinin ehli hiçbir medyum bu büyüleri yapmaya yanaşmamaktadır.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyüler, doğrudan insanlara zarar verme amacıyla yapılan çok tehlikeli büyü uygulamalarıdır. En iyi medyum yorumlarında karşınıza çıkacak olan büyü çalışmalarında hiçbir zaman bu enerji kullanılmaz. Yine aynı şekilde bu enerjinin kullanılmasını talep eden kişilere asla yanıt verilmez.

Kara büyüler iki taraf için de tehlikelidir. Bu büyü yapılırken hem büyüyü yaptıran ve yapan hem de büyülenen kişi zarar görebilir. Çok yoğun ve tehlikeli enerjilere sahip büyülerde kullanılan kara enerjiler hiçbir medyumun kabul etmeyeceği ve hak yolunda olan kişilerin her zaman için karşı çıkacağı çalışmalardır.

Gerçek Medyumlar Kara Büyü Yapmaz

Medyumluk mesleğinin temellerinde insanlara yardım etme felsefesi yatar. En iyi medyum yorumlarında adı geçen medyum hocaların her biri bu felsefe doğrultusunda çalışmış ve hayatlarına devam etmiştir. Aldıkları eğitimin temelinde insanlara yardım etmek bulunur.

Gerçek bir medyum hoca bu nedenle asla kara büyüye yanaşmayacaktır. Kişi her ne kadar ısrar ederse etsin, medyum hoca kara büyü yapmayı biliyor olursa olsun bu çalışmayı kabul etmeyecektir.

Gerçek medyumların felsefesi sadece kara büyüye karşı olmakla da sınırlı değildir. En iyi medyum yorumlarında adı geçen pek çok medyum hoca, en ufak bir zarar verme ihtimali olan büyüyü, bu ihtimal her ne kadar az olsa bile yapmayı kabul etmeyecektir. Bu nedenle, işinin ehli ve güvenilir medyumlar ile çalıştığınız sürece büyüden zarar görmek, tehlike altına girmek imkansız sayılabilir.

En iyi medyum yorumlarını okumak, kendi görüşlerinizi diğer insanlarla paylaşmak, soru sormak ya da daha önce çalıştığınız medyumlarla ilgili şikayetlerinizi belirtmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir