İsviçre Basel Medyum Hocalar

İsviçre’nin Basel kenti, Türk nüfusu açısından gittikçe kalabalıklaşmaktadır. Bu açıdan Basel medyum hocalar arayışı Türkler tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Alana aşina olan ve net bir göze sahip olan medyumlar, cin ve diğer ruh varlıkları ile gerçekten iletişim kurabilirler. Büyü yaratma sürecinde yaygın olarak bilinen bir bilgi, ışık gözlü insanların bu işlemleri yapabildiğidir. Büyü yapımında alanında bilgili olan medyumlar bu varlıklarla doğrudan ve çeşitli şekillerde iletişim kurabilirler.

Büyünün türü ve yapım amacı, malzemelerin kullanımını birbirinden ayırır. Bu, tırnak, saç ve giysi gibi öğeleri seçerek yapılabilir. Bazı durumlarda kişisel bilgiler tek başına harikalar yaratabilir. Genellikle fotoğraflar, aynalar, ipler, çiviler, mumlar, tüyler veya saçlar, adet kanı ve çeşitli yağlar veya hayvan kanı gibi gerçek sihirli formüllerin uygulanmasını tamamlar. Aynı zamanda her malzemenin sırayla, gerekli ölçülere göre, büyü yardımıyla kullanılması gerekir.

Basel Medyum Hocası Seçimi

Büyü ihtiyacınız olduğunda bu işlemleri güvenilir bir hoca ile gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Bu nedenle detaylı araştırma yapmalısınız. Ancak bu hocalar ve medyum olarak da bilinen kişiler hakkında bilinmesi gereken önemli detaylar vardır. Mistik olan Basel medyum hocalar, çocukken çeşitli nedenlerle veya doğuştan gelen basiretleri nedeniyle Üçüncü Dünya evrenine dahil olurlar. Bu insanlar algıladıkları ve bildikleriyle sizi şaşırtabilir. Ancak bu tamamen normaldir. Bu açıdan sizinle ilk tanıştıklarında enerjiyi hissederler ve enerji seviyenizi dikkate alarak fikir verirler. Ayrıca bu kişiler aşk büyülerinin çoğunu yapabilirler. Bu medyumlar durugörüye, üçüncü bir göze, iyileştirici yeteneğe sahiptir. Bu açıdan sadece önemli materyalleri ve bitkileri kullanarak büyü yapmakla kalmazlar. Aynı zamanda doğaüstü varlıklarla doğrudan veya dolaylı olarak iletişim yoluyla da büyü yaparlar.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi, eşleri birbirine bağlayarak ve onları birbirine yaklaştırarak ikisi arasındaki duygusal bağı güçlendiren manevi bir uygulamadır. Ledün ve Havas ilminde önemli bir yer tutan bağlama büyüleri eski Anadolu medeniyet geleneğinin bir parçasıdır. Bununla birlikte, bağlama büyülerinin tam potansiyeliyle çalışması ve insanlar üzerinde etkili olması için, güçlü büyücülerin ve medyumların desteği gerekir. Bağlama büyüsü, eski geleneklerden günümüze uzanan manevi ritüelleri ve gelenekleri içerir.

Bağlama büyüsü isteyen herkes, Havas bilimi alanına ilgi duyan herkesten yardım isteyebilir. Ledün veya Havas bilimi, ruhsal alemde boyutlar ötesi varlıkların desteğiyle yapılan veya yapılan işleri içerir. Bu, farklı bir boyuttaki varlıklarla iletişim kurma becerisini kazanmış veya doğmuş Basel medyum hocalar başarılı bir şekilde bağlama büyüsü yapabilir. Birkaç çeşit bağlama büyüsü vardır. Bağlama büyüsü özellikle Orta Anadolu’nun köy ve kasabalarında uygulanış biçimlerine göre farklı etki ve sürelere sahiptir.

En güçlü bağlama büyülerinden biri olarak kabul edilen büyüler arasında ise kadınların adet kanıyla yapılan büyüler yer alır. Bu büyülerin etkili olabilmesi için ise Basel medyum hocalar büyük bir öneme sahiptir. Bu medyum hocalar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız sitemizde bulunan yorumları okuyabilirsiniz.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize sizlerden gelen çok sayıda medyum yorum ve şikayetini okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızla katkıda bulunmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir