Şirinlik Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Medyum hocalar, öte alemlerde var olan enerjileri bulunduğumuz dünyaya yansıtarak farklı çalışmalar yapmayı başaran kişilerdir. Büyü enerjileri, şirinlik büyüsü veya başka bir büyü için kullanılarak insanların isteklerinin gerçekleşmesini sağlayabilir. Tüm bu enerjileri kullanmak çok ciddi bir ustalık gerektirir. Her insan tarafından yapılamayan bu çalışmalarda mutlaka işinin ehli olan medyumlar ile çalışmak gerekir.

Şirinlik büyüsü yapı itibariyle insanların üzerinde tesir kurarak diğer kişileri etkilemeyi sağlar. Bu tesiri kurabilmek için batı ekollerinde aura adı verilen enerjisel alanın büyü etkisi altına girmesi gerekir. Medyum hocalar farklı enerjiler ve yöntemler kullanarak bu alanı güçlendirir, istenen etkiyi vermesini sağlar.

Halk arasında büyü yapmak çok basit bir uğraş gibi görülebilir. Bu durum kesinlikle yanlıştır. Yaygın olarak, medyum hocaların sadece sihirli sözcükler ve bazı malzemeler kullanarak büyü hazırladığı düşünülmektedir. Ancak, en basit büyü çalışmasında bile pek çok farklı detay bulunur. Havas, ledün gibi ilimler kullanılarak hazırlanan büyü malzemeleri, okunacak dualar ve daha pek çok detay çok ciddi bir ilim birikimi gerektirir. Şirinlik büyüsü yapılırken de bu tarz ilimlerden yararlanılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan büyü tutmayacak ve kişilerin vakti boşa gidecektir.

Her büyünün kendine göre bir zorluluğu bulunur. Şirinlik büyüsü de kimi zaman çok zorlu bir büyü olabilirken bazı durumlarda kolayca yapılabilen bir çalışma gibi görülebilir. 

Şirinlik Büyüsü Kimler Tarafından Yapılabilir?

Büyü yapacak olan medyum hocanın bilgi birikimi çok yüksek olmak zorundadır. Şirinlik büyüsü yapacak olan bir medyumun da yine aynı şekilde, mutlaka yüksek bir bilgi birikimine sahip olması gereklidir. Bu iş için sadece bilgi yetmemekte, aynı zamanda tecrübeye de ihtiyaç duyulmaktadır.

Çalışacağınız medyum hocayı doğru belirlemek şirinlik büyüsünden tam olarak istediğiniz etkiyi almak için önemlidir. Hangi çalışmanın yapılacağı, hangi duanın ne zaman okunacağı ve daha pek çok farklı değişken mutlaka doğru şekilde hesaplanmalı ve medyum hoca tarafından istenen etki için kullanılmalıdır.

Şirinlik Büyüsü Yapan Medyum Hocalar Nasıl Bulunur?

Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmalarını yapan medyum hocalar internette kendilerine ait sayfalarda, yaptıkları çalışmaları ve tecrübelerini paylaşmaktadır. Doğru şekilde bir araştırma yaptığınız takdirde çalışacağınız medyum hocayı doğru şekilde belirleyebilir ve istediğiniz gibi bir sonuç alabilirsiniz.

Şirinlik büyüsü kolay yapılan bir çalışma değildir. Bu nedenle çalışacağınız kişiyi belirlemeden önce diğer insanların tecrübelerinden yararlanmanız gereklidir. Medyumlarla ilgili yorum ve şikayet sitelerinde yazanları okuyabilir, kafanıza takılan soruları hem bu insanlara hem de çalışmayı düşündüğünüz medyumlara sorabilirsiniz. Böylece dolandırıcı medyumlar tarafından kandırılmadan, istediğiniz gibi bir sonuç alabileceğiniz gerçek medyumlar ile çalışabilir, şirinlik büyüsünden tam da dilediğiniz etkiyi görebilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir