Evlilik Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Büyülerin etki süreleri tamamen yapan kişiye, kullanılan yönteme ve buna benzer diğer faktörlere bağlıdır. Bu nedenle hiçbir medyum hoca, hangi büyünün ne kadar sürede etki edeceğini net bir şekilde söyleyemez. Özellikle evlilik büyüsü gibi özel çalışmalar gerektiren hassas konularda, net bir tarih vermek imkansızdır.

Evlilik büyüsü yapan hoca iki kişinin iradesi ve enerjisiyle aynı anda ilgilenir. Bu çalışmaları özel ve zorlu yapan kısım da budur. Eğer medyum hoca evlilik büyüsünü tek bir kişiye göre yapıyor olsaydı, çok daha kolay sonuç alınırdı. Ancak bu çalışmaların birden fazla, hatta yeri geldiğinde diğer çevresel faktörlere göre de değişmesi nedeniyle yapılan her çalışmanın kişiye özgü hale gelmesi kaçınılmazdır.

Evlilik büyüsü neredeyse ondan fazla farklı yönteme sahiptir. Düğüm yöntemi ile yapılan evlilik büyüsünden başlayarak, daha farklı onlarca yönteme rastlamak mümkün. Bu yöntemlerin her biri özel olarak her çalışmada, evlilik büyüsü yapan hoca tarafından belirlendiği için, hangi yöntemin uygulandığı da net olarak çalışmanın etki süresiyle bağlantılıdır. Örneğin, genellikle tercih edilen düğüm yöntemi biraz daha yavaş kalırken, çok nadir kullanılan hüddamlarla evlilik büyüsü çok daha hızlı etki süresine sahiptir. Bu çalışmaların bu kadar çok çeşitli sürelerde etki ediyor olmasının en büyük sebebi, gayb alemleri ile dünyevi alemin farklılıklarıdır.

Evlilik büyüsü doğru gerçekleştirildiği halde her zaman sonuç verir. İyi ve gerçek bir medyum hocanın sonuç alamama ihtimali bulunmaz. Evlilik büyüsü yapan hocalar, gerekmesi durumunda çok daha farklı büyü yöntemlerini inceleyerek, bu yöntemleri de uygulayabilirler. Fakat her konuda olduğu gibi, bu konuda da mutlaka hocaların yeterli bilgiye ve nefes gücüne sahip olması gereklidir. Aksi takdirde yapılan hiçbir çalışma istenen sonucu vermez, hangi yöntem uygulanırsa uygulansın evlilik bağı kurulamaz.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir