Denizli Medyum Hocalar – Denizli’deki Medyumlar

Denizli medyum hocaları gibi medyum hocalar, çok uzun sürelerden beri medyumluk mesleğinde başarılı çalışmalar yapmaları ile tanınmaktadır. Gaybi dünyaları en iyi şekilde bilen bu medyum hocalar, yeri geldiğinde dünyanın en karmaşık ilimlerini kullanarak bile büyü uygulamaları yapabilmektedir.

Denizli medyum hocaları, fiziksel evrenlerde olan her şeyin aslında manevi boyutlarla doğrudan bağlantısı olduğunu belirtmektedir. Bu bağlantıyı anlamanın ise ilimler yoluyla olduğu söylemektedir. İster Çameli medyum hocaları ister Tavas medyum hocaları olsun, ilimleri tanımayan ve kullanamayan hiç kimsenin manevi boyutlarda gerçekleşen olayları anlaması mümkün değildir.

Gerçek bir medyum hocanın eğitim süreci boyunca sayısız farklı alanda tecrübe edindiği bilinmektedir. Bu tecrübeleri geliştiren medyum hocalar, el verme yoluyla aktardığı bilgiler sayesinde manevi dünyaları en iyi şekilde kullanabilmektedir. Üstat medyum hocalar, bugün de kendi tecrübelerini gelecek nesillere, yine aynı şekilde aktarmaktadır. Denizli medyum hocaları da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların bu şekilde çalıştığı bilinen bir durumdur.

Medyum hocaların eğitimlerinde kullanılan ilimlerin her biri gizli tutulmaktadır. Medyumlar, bu bilgileri yıllar boyunca bozulmadan korumuş, bugün de korumaya devam etmektedir. Bu nedenle, bilginin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engellemek adına hiçbir zaman kayıt altına alınmadığı söylenmektedir. Denizli medyum hocaları, tüm bu bilgileri üstat medyumlardan ve hocalardan öğrenmekte, herhangi bir kaynaktan, kitaptan veya internetten almamaktadır.

Medyumluk mesleğinin gizliliği sadece ilim kısmında değil, büyü yöntemlerinde de aynı şekilde görülmektedir. Denizli medyum hocaları, büyü yapımında kullanılan yöntemleri ve bilgileri de yine aynı şekilde el verme yoluyla aktarmaktadır. Bu aktarım neticesinde, büyü yöntemlerinin her zaman korunması ve bozulmadan nesiller boyunca ulaştırılması sağlanmaktadır.

Her büyünün pek çok gizemi bulunmaktadır. Büyü yapacak bir hocanın tüm bu gizemleri tanıması yıllar alır. Her hoca, kapsamlı bir eğitimden geçmesi neticesinde bu alemlerle çalışmaya başlar. Sıradan bir insanın, medyumluk mesleğine hayatını adamadan böylesi çalışmalar yapabilmesi imkansızdır. Bu nedenle, evde büyü yapmayı denemek yerine Denizli medyum hocaları gibi eğitimli hocalarla çalışmak en doğrusu olacaktır.

Büyü Yaparken Hangi İlimler Kullanılır?

Honaz medyum hocaları gibi Denizli’nin pek çok farklı bölgesinde çalışan medyum hocalar, büyü yaparken kullanılan ilimlerin, çalışmanın türüne göre belirlendiğini söylemektedir. Örneğin, bir aşk büyüsü ile soğutma veya bağlama büyüsünde kullanılan ilimlerin farklı olduğu belirtilmektedir.

Ancak, medyumluk mesleğinin ve gaybi evrenlerin temelini havas ilmi oluşturmaktadır. Denizli medyum hocaları tarafından da belirtildiği üzere, havas bilgisi sayesinde duaların ve surelerin gücü anlaşılmakta, yapılacak olan çalışmalarda hangi yöntemlere başvurulacağı belirlenmektedir. Havas ilmi olmadan vefkler de dahil olmak üzere hiçbir çalışmanın yapılamayacağı söylenmektedir.

Denizli medyum hocaları, ilm-i ledün ve daha pek çok farklı bilgiyi de çalışmalarında kullanmaktadır. Gaybi dünyalar sonsuz olduğu için, bu alemlerde kullanılabilecek olan enerjilerin de sonsuz olduğu söylenmektedir.

İlmi Bilgiler Olmadan Büyü Yapılması Mümkün Değildir

Denizli medyum hocaları, ilmi bilgilerin her çalışmada gerekli olduğunu söylemektedir. İşlemi yapacak hocanın nefes gücü ve tecrübesi yüksek olsa bile ilim bilmediği sürece gaybi alemleri kullanabilmesi mümkün değildir.

Medyum hocalarla çalışma yapılmadan önce mutlaka o kişi ile ilgili araştırma yapılması, büyülerde başarılı olup olmadığının anlaşılması gereklidir.

Denizli medyum hocaları hakkında yazılanlar da dahil olmak üzere, sizlerden sitemize gelen tüm medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiye mesajları, kolayca okuyabilmeniz adına tek bir sayfada toplanmaktadır. Tüm bu yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir