Domuz Yağı Büyüsü

İnsanların manevi alemlere olan ilgisi tarih boyunca asla bitmeyecektir. Her daim bu alemlerden gerek hayırlı gerekse şer işler için yardım alacaklardır. Manevi alemlerde hayır veya şer duygusu yoktur. Bu durum insanların nefsi ve vicdanına birer sınav olarak bırakılmıştır. Bu alemden hayırlı şeyler almak isteyen bunu alırken, şer almak isteyen de kötülük getirebilir.

Eski dönemlerden beri iki alem arasında köprü görevi gören medyum hocalar bu alemlerden her daim hayır almayı hedefler. İnsanların dert ve sıkıntılarını çözmeyi, mağduriyetleri gidermeyi ister. Ancak bazı medyum hocalar amaçlarından saparak şer büyüleri, kara büyüleri bu alemlerden öğrenmişlerdir. Domuz yağı büyüsü de bu kara büyü uygulamalarına örnektir.

Kara büyü uygulamaları tamamen kötülük hedefler, içerisinde hiçbir hayırlı unsur barındırmaz. Kişilere zarar vermek amacıyla uygulanır ve direkt olarak insanın zihnini etkiler. Domuz yağı büyüsü de yine aynı şekilde karşı tarafı kontrol altına almaya ve zarar vermeye yöneliktir. Hiçbir şekilde hayırlı tarafı yoktur ve gerçek medyum hocalar tarafından asla onaylanan bir uygulama değildir.

Bazı durumlarda domuz yağı büyüsünün ayırma gibi amaçlarla kullanıldığı görülmektedir. Bu gibi durumlarda etkili sonuç veriyor olsa da kara büyü olduğu için kullanılmamalıdır. Domuz yağı büyüsü yerine kullanılabilecek, kara büyü olmayan, güvenli büyü çalışmalarından papaz büyüsü tercih edilmelidir.

Papaz büyüsü diğer büyü türlerine göre çok daha etkilidir. Büyüyü yapan medyum hocanın nefesi ve tecrübesine bağlı olarak ayırma gibi amaçlarda hızlı ve yoğun sonuç gösterir. Bu tarz hayırlı alternatifler bulunurken, domuz yağı büyüsünü kullanmak zararlıdır ve kesinlikle hiçbir koşulda tercih edilmemelidir. Papaz büyüsü ve yarattığı etkiler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir