Medyum Hoca Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öte dünyanın sırlarını bilen gerçek ve güvenilir medyum hocalar, bu konuda çalışabilmek adına yıllarını vermiştir. Her medyum hoca, daha çok küçük yaşlardan itibaren öte dünyaları tanımaya başlamış, bu alanlarda farklı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeliyiz bilen bir kişi, rahman boyutların gücünü en iyi şekilde kullanabilen kişilere ulaşacak, farklı çalışmalarla destek alabilecektir.

Maneviyatın ne kadar güçlü ve etkili olduğuna dair bulgular bundan binlerce yıl öncesine kadar gitmektedir. Gaybı tanıyan gerçek medyum hocalar, tıpkı bugün olduğu gibi geçmişte de insanlara yardım etmiş, hayatlarının güzelleşmesine vesile olmuştur. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, rahman boyutların sahip olduğu sonsuz gücü en iyi şekilde kullanmayı öğrenmiştir.

Bir medyum hocanın öte dünyalarla alakalı yapacağı çalışmalar her zaman için ilmi bilgiler temelinde olmaktadır. Bu ilmi bilgiler, sıradan bir fiziksel dünya ilminden çok daha farklı ve özeldir. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeliyiz konusunda verilecek cevaplardan en temeli medyumun ilmi bilgisidir.

Medyum hocaların kullandıkları ilimler el verme yoluyla aktarılmaktadır. Özel bir eğitim sürecine ihtiyaç duyan bu aşamada, medyumun doğrudan üstat bir medyum hoca tarafından eğitilmesi, silsile halinde gelen bilgilere erişmesi gereklidir. Bunu yapamayan medyum hocaların başarılı olması mümkün değildir. Tüm gerçek ve güvenilir medyum hocalar bu şekilde eğitimlerden geçmekte, kendilerini bu doğrultuda yetiştirmektedir.

Medyum hoca seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında önemli yeri olan bu ilim ve eğitim konusu, yapılacak olan çalışmanın başarısını da doğrudan etkilemektedir. Eğer bir hocanın ilmi açıdan yetersizlikleri varsa, özel gaybi konuları istenen şekilde kullanamıyorsa o kişinin başarılı olma ihtimali bulunmamaktadır. Bu nedenle, çalışacağınız hoca ile ilgili detaylı bir araştırma yapmak çok önemlidir.

Çalışacağınız Medyumun Nefesi Güçlü Olmalıdır

Medyum hocalar ile çalışma yapmadan önce eğitimle birlikte hocanın nefes gücü de kontrol edilmelidir. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeliyiz sorusuna verilecek bir diğer cevap da medyum hocanın nefes gücüdür. Nefes gücü, ilim bilgisi kadar önemli olan bir diğer etmendir.

Medyumlar, nefes güçleri vesilesiyle ilmi bilgilerle topladıkları enerjileri yönlendirmektedir. Bu yönlendirme aşamasının doğru yapılabilmesi, hocanın doğuştan gelen bu yeteneği ile bağlantılıdır. Eğer hocanın bu alanda bir yeteneği yoksa, en baştan medyumluk yoluna girmemesi gereklidir. Gerçek medyum hocaların tamamı, nefes güçleri yüksek olduğu için medyumluk alanında kendilerini yetiştirmeye başlamıştır. Medyum olmanın en temel şartı bu niteliğe sahip olmaktır. Yine aynı şekilde, nefes gücünün sonradan kazanılması mümkün değildir.

Gaybi Enerjilerle Çalışmak Karmaşık Bir İştir

Rahman boyutlarla çalışacak olan medyum hocaların bizlerin adını bilemediği farklı ilimlerde uzmanlığa ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır. Medyum hoca seçerken nelere dikkat etmeliyiz bildikten sonra, bu alanda gerçekten hakkıyla çalışma yapan, güvenilir ve gerçek kişilere ulaşmak gayet kolay olacaktır.

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, diğer insanların yorum, şikayet ve tavsiyeleri de doğru hocayı bulmak konusunda fikir verebilir. Sizden sitemize gelen tüm medyum hoca yorumlarını kolayca ulaşabilmeniz adına tek bir sayfada yayınlamaktayız. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir