Yumurta Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Medyumlar her büyü çalışmasını yapabilmek için ciddi çaba gerektiren, uzun eğitimler almaktadır. En basit gibi görünen çalışmada bile ciddi anlamda ilim gereksinimi vardır. Yumurta büyüsü yaparken de aynı şekilde yüksek ilim sahibi olmak gereklidir. Aksi takdirde yapılacak olan büyü çalışması hiçbir şekilde etki etmeyecek ve olumsuz sonuç verecektir.

Medyumların öğrendikleri ilimler tarihin her döneminde değişmemiş ancak gelişmiştir. İnsanların manevi alemlere olan ilgisi ve bu konuyla alakalı bilgisi yükseldikçe yeni ilimler öğrenilmiş, var olan ilimler konusunda bilgimiz artmıştır. Bu sayede yumurta büyüsü de dahil olmak üzere pek çok büyü yönteminde yeni bilgiler edinilmiş ve çeşitli çalışmalar yapılmaya başlanmıştır.

Her büyü çalışmasında medyum hocalar kendilerine ait özel teknikler kullanmaktadır. Bu teknikler zaman içinde gelişmiş ve yıllar suren eğitimler sonucunda öğrenilmiştir. En ufak bir büyü çalışmasında bile mutlaka medyum hocalar tarafından pek çok detaylı araştırma yapılması gereklidir. Yumurta büyüsü yaparken de aynı şekilde bu ilimler kullanılır.

Medyumların nefes gücü de büyü yapabilmeleri için önemlidir. Nefes gücü zayıf olan bir insanın büyü yapabilmesi imkansızdır. Medyumların sahip oldukları bu gücü kullanmak büyü için oldukça önemlidir. Nefes gücü yumurta büyüsü de dahil her büyü çalışmasında kullanılmaktadır. Bununla birlikte, nefes gücünün doğuştan geliyor olması medyum hocaların bu yeteneklere sonradan ulaşamamasına, her zaman için doğuştan bu mesleğe elverişli olunmasına yol açmaktadır.

Yumurta Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Yumurta büyüsü basit bir büyü çalışması gibi görünüyor olsa da aslında fazlasıyla karmaşık bilgiler kullanılarak yapılır. Bu büyüyü yapabilmek için çok uzun yıllar süren eğitimlerden geçmek gereklidir. Medyum hocalar bu eğitimleri hayatları boyunca alarak büyü yapmayı öğrenir.

Evde büyü yapmak gibi bir şey asla söz konusu olamaz. Medyum hocalar yaptıkları tüm büyülerin bilgisini el verme yöntemi ile üstat medyum hocalarından almaktadır. Yumurta büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmaları bu şekilde yapılır.

Evde büyü yapmaya çalışan bir kişinin bilgisi ve nefes gücü asla yeterli gelemez. Büyü bilgisi sadece medyumların elinde olduğu için evde büyü yapmayı denemek tamamen boş bir çalışma olacaktır.

Yumurta Büyüsünü Evde Yapmak Tehlikeli Midir?

Yumurta büyüsü yöntemleri gizli tutulan çalışmalar olduğu için medyum hocalar tarafından saklanır ve asla halk ile paylaşılmaz. Bu nedenle medyum hocaların kullandıkları teknikler asla bilinemez.

İnternette yazan yumurta büyüsü yöntemleri kimi zaman tehlikeli olabilir. Bu nedenle bilinmeyen duaların ve büyü yöntemlerinin asla kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bunun dışında, büyü işinin ehli tarafından yapılırsa herhangi bir tehlike yaratmayacaktır.

Papaz büyüsü, yumurta büyüsüne kıyasla çok daha etkili bir çalışmadır. Papaz büyüsü ile daha hızlı ve yoğun sonuçlar alınabilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir