Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü, büyü türleri arasında incelenmesi en zor olan ve çok sayıda faktöre bağlı olan bir çalışmadır. Bu çalışmanın ne kadar sürede etki edeceğine dair net bir bilgi edinmek oldukça zor olduğu gibi, hem kişinin kendine hem de farklı faktörlere bağlı olması nedeniyle yaklaşık tarih vermek de güçleşir.

Medyum hocalar, geri getirme büyüsü yaparken önce kişilerin arasındaki ilişkiyi inceler. Baktıkları ilk nokta, kişilerin aralarında nasıl bir muhabbet olduğudur. Eğer kişiler mutlu bir ilişkiden sonra ayrıldıysa, bunun için seçilmiş özel bir geri getirme büyüsü yapılır. Eğer kişiler arasında kavgalı ve şiddetli bir ayrılık yaşanmışsa önce muhabbet büyüsü, daha sonra geri getirme büyüsü yapılması gereklidir.

Hangi olaylardan sonra kopukluk yaşanmışsa, bu olaylara çözüm olacak niteliklerde bir hazırlık başlar. Medyum hocanın bilinçli ve tecrübeli olması bu konuda en büyük noktadır. Medyum hoca hangi yöntemle geri getirme büyüsü yapacağını doğru şekilde belirlerse, kişilerin sorunlarının çözülmesi o kadar kolay olur. Büyünün etki etmesi için gereken süre de o kadar kısalır.

Büyünün etki etmesinde yöntem kadar önemli olan bir diğer nokta, büyüyü yapan hocanın nefesidir. Her büyü için geçerli olan bu faktör, geri getirme büyüsü için diğer büyülere kıyasla çok daha büyük rol oynar. Eğer hocanın nefesi yeteri kadar kuvvetliyse, büyünün etki edeceği süre kısalacak, hatta birkaç güne bile inecektir.

Büyü ilmi basit mantıkla anlaşılabilecek kadar kolay değildir. Büyü ilminin gerçekten sonuç verebilmesi için her zaman tecrübe ve bilgi gereklidir. Bir medyum hoca, büyünün ne kadar sürede etki edeceğini kesin olarak iletiyorsa o kişiye güvenmemeniz gerekir. Geri getirme büyüsünde olduğu gibi, hiçbir büyünün etkisi için kesin bir tarih verilemez.

Manevi alemde işler dünyevi aleme kıyasla farklı yürüdüğü için, her şey değişkendir ve asla beklediğiniz sürelerde gelmez. Medyum hocalar, büyünün kısa sürede etki etmesini sağlamak için belli başlı yöntemler uyguluyor olsa da, bunu kesin olarak sağlayamazlar. Fakat, medyum hocalar kendi tecrübelerine dayanarak ne kadar sürede etki edeceği konusunda tahminlerde bulunabilir.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir