Koruyucu Muska Yaptıranların Yorumları

Büyüler kimi zaman insanların hayatlarına enerjileri üzerinden etki ederken kimi zaman iki kişi arasındaki bağ üzerinden etki yaratır. Büyünün türüne göre değişen bu etki mekanizması her koşulda medyum hocalar tarafından kontrol altına alınabilir, kullanılabilir.

Gerçek medyum hocalar manevi alemlerin enerjilerini hayırlı işler için kullanmak üzere eğitilmiştir. Ancak bu enerjileri kontrol edebilen kişiler diğer yönlü, kötü amaçlar için de büyü çalışması yapabilmektedir. Bazı medyum hocalar insanları zor duruma sokacak veya ilişkileri bitirebilecek büyüler yapabilir.

Büyüden korunma muskası bu gibi durumlarda kişilerin en büyük yardımcısıdır. Bu çalışmalar ne olursa olsun hiçbir büyünün sizi etkilemeyeceğini garanti eder. Eğer işinin ehli ve nefes gücü yüksek bir hoca tarafından hazırlanan koruyucu muskayı kullanırsanız, en güçlü büyülerden olan papaz büyüsü bile hayatınıza etki etmeyecektir.

Büyüler bir kez insana bulaştığı zaman mutlaka büyü bozma çalışması yapılması gerekir. Büyü bozma uğraştırıcı ve emek isteyen bir çalışmadır, büyünün türüne göre uzun vakit alabilir. Bozma sırasında da yapılmış olan büyünün etkileri görülmeye devam edeceği için kişi bu işlem sırasında hayatındaki zorlukları deneyimlemeye devam edecektir. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için baştan önlem alarak koruyucu muska yaptırmanız çok önemlidir.

Büyüden korunma muskası çoğu medyum hoca tarafından en iyi şekilde yapılabilmektedir. Medyumlar eğitim hayatlarında başlangıçta her daim şer olmayan ve hayırlı işleri öğrendikleri için bu çalışmalar ilk öğretilen yöntemleri içermektedir. İşinin ehli bir medyum, en kadim yöntemleri kullanarak hayat boyu sizi koruyacak bir koruyucu muska hazırlayabilir. Koruyucu muskayı yapan hocanın nefesi ne kadar kuvvetliyse yaptığı muskanın gücü de o kadar yüksek olacaktır. Tıpkı büyü yapımında olduğu gibi büyüden korunmada da medyum hocayı doğru seçmeniz elzemdir.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir