Üzerimde Büyü Var Mı? Büyü Belirtileri Nelerdir?

Bir insanın büyü etkisi altına girmesi başka bir enerjinin kişinin iradesini bastırması ile ortaya çıkmaktadır. Bu enerjisel baskılama kendisini belli başlı faktörler ile kendini belli etmektedir. Büyü belirtileri bu şekilde ortaya çıkar, bu sayede insanların kötü niyetli enerjilerden etkilenip etkilenmediği anlaşılır.

İyi bir medyum hoca büyü belirtilerine ihtiyaç duymadan, sadece kişinin enerjisine bakarak büyü olup olmadığını anlayabilir. Yine aynı şekilde, bu işte uzmanlaşmış olan kişiler istenen her türlü büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Gerçek medyum hocalar manevi alemin etkilerinden en iyi şekilde yararlanmanız için gereken her şeyi yapacaktır.

Üzerinizde büyü olduğunu anlamanın yolları sadece kendinizi gözlemlemekten geçer. Kişi veya çevresinde olan herhangi bir kişi, büyü etkisi altında olanın davranışları ile büyü etkisi olup olmadığını anlayabilir. Örneğin, kişilerin eskiden yaptıkları davranışlarında değişimlerin olması, seven kişilerin birbirinden soğuması ve buna benzer durumların ortaya çıkması büyü belirtisi olarak kabul edilebilir.

En Çok Görülen Büyü Belirtileri Nelerdir?

Yaygın olarak görülen büyü belirtileri öncelikle kişilerin üzerinde ortaya çıkan bir takım etkiler ile görülmektedir. Bu etkilerin ortaya çıkışının ne kadar sürede olacağı bilinemez. Ancak ortalama olarak bir haftada yapılan büyünün etkileri görülebilmektedir.

En çok görülen büyü belirtilerinin başında huzursuzluk ve iç sıkıntısı gelir. Büyülenen kişi hiç tanımadığı bir enerji alanı etkisi altına gireceği için ortaya çıkacak olan etki de kişide iç sıkıntısı yaratmaktadır.

Eğer büyüler iki kişinin ilişkisi üzerine yapılmışsa büyü belirtileri ortaya çok daha farklı çıkar. Ayırma büyüsü gibi büyü çalışmalarında insanların ayrılması için yoğun bir baskı kurulur. Kişiler arasında var olan bağların koparılması için çok ciddi bir baskı kurulmaktadır. Bu da kendini eşler arasında huzursuzluk olarak gösterecektir.

Büyü belirtileri her zaman için farklı görülebilir. Bu nedenle belirtilerin kesin bir şekilde büyü olduğunu anlamak imkansızdır. Anlamanın tek yolu medyum hocalar tarafından yapılacak bir enerjisel incelemeden geçer.

Büyü Belirtilerinden Nasıl Emin Olunur?

Üzerinzide büyü olup olmadığından tek başınıza emin olmak imkansızdır. Eğer belirtileri gösteriyorsanız öncelikle kendinizi incelemeniz gerekmektedir. Bu inceleme ile az çok fikir sahibi olmanız mümkün.

Davranışlarınızdaki değişiklikler veya kişilerin birbirlerinden uzaklaşması gibi durumlar da büyü belirtisi olabilir. Bu nedenle dikkatli olunması gereklidir.

Bir medyum hocaya gittiğiniz zaman kişilerin enerjileri incelenecektir. Bu inceleme sonucunda kişilerin büyü etkisi altında olup olmadığı kesin olarak ortaya çıkar. Büyü belirtileri her zaman için ipucu olarak kabul ediliyor olsa da emin olmanın tek yolu medyum hocalar tarafından yapılacak özel bir bakım çalışmasıdır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de çalıştığınız medyumlar hakkında yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir