Sıcaklık Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Bir büyü yapıldıktan sonra, belli çalışmalar ile desteklenerek büyünün etkisi artırılabilir. Büyünün çalışma mantığına göre, bir amaç doğrultusunda programlanmış enerji, gayb aleminden fiziki dünyaya geçerek istenen talebi yerine getirir. Her konuda olduğu gibi, büyü konusunda da kişisel çabanın önemi çok büyüktür. Muhabbet ve sıcaklık büyüsü yaptıran bir kişi, yaptırmış olduğu bu büyünün etkisini sadece bekleyerek göremez. Mutlaka çalışmanın tam olarak etki etmesi için fiziki dünyada çaba göstermeli ve belli şartları sağlamalıdır.

Sıcaklık büyüsü yapan kişinin bu büyünün etkisini artırmak için öncelikle fiziki olarak davranışlarını yeniden düzenlemesi gereklidir. Büyünün etkisini artırmak amacıyla aranızda sıcaklık oluşturmak istediğiniz kişiye daha iyi davranmalı, onun hoşuna gidecek hareketlerde bulunmalısınız. Bu durum, manevi alemdeki enerjilerin fiziki dünyaya daha kolay adapte olmasını sağlayacak ve büyünün etkisini doğal yollardan artıracaktır.

Fiziksel olarak yapabileceklerinizin dışında, manevi olarak büyüyü desteklemeniz de çok önemlidir. Sıcaklık büyüsü yaptırdığınız zaman, etkilerini görmeniz biraz zaman alabilir. Bu süreçte hiçbir şekilde umutsuzluğa kapılmamanız ve çalışmanın başarılı olmadığını düşünmemeniz gereklidir. Niyetler, amellere direk olarak etki eder. Büyü için de aynı durum geçerlidir. Büyünün tutmadığını düşünmeniz, büyünün gerçekten etkisini azaltabilir. Bu nedenle, her koşulda büyünün tutacağına dair inancınızın tam olması gereklidir.

Bunun dışında, pek çok medyum hoca sıcaklık büyüsü çalışması yaptıktan sonra, günlük olarak yapmanız gereken dua ve zikir çalışmaları önermektedir. Bu çalışmalar yapılan büyünün enerjisini manevi alemde artırarak, daha kısa sürede çok daha etkili bir şekilde sonuç vermesini sağlamaktadır. Eğer sıcaklık büyüsünün kısa sürede etki etmesini özel olarak istiyorsanız bu konuyu medyum hocanıza açmanızda ve vereceği duaları aksatmadan okumanızda fayda var.

Bir büyünün net olarak etki etmesi sadece büyücü medyuma veya büyünün tekniğine bağlı değildir. Aynı zamanda büyüyü yaptıran kişinin tavırları ve inancı ile bağlantılıdır. En güçlü nefese sahip medyum hocaya sıcaklık büyüsü yaptırmış olsanız bile, büyüye inanmadığınız ve karşınızdaki insanı fiziki olarak rahatsız ettiğiniz sürece büyünüz etkisiz kalacaktır.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir