Bakım Yapan Hocalar Kimdir?

İnsanlar fiziki bir düzlem üzerinde yaşar. Buna göre insanlar yaşantısında her zaman mesafe, zaman ve sınır gibi kavramlarla karşı karşıyadır. Medyum hocaların çalışma yaptıkları alanlar ise bunun çok daha ötesinde, fizik kanunlarıyla açıklanamayan gayb alemlerindedir. Gayb alemlerinin bu sonsuzluğu bakım yapan hocalar da dahil olmak üzere pek çok hocanın dünyanın her yerinde çalışma yapabilmesini sağlar. Medyum hocalar çalışmaları sırasında sayısız farklı yöntem kullanır. Tarih boyunca, çeşitli konularda çalışma yapmış olan hocalar, büyü ve benzeri tüm konularda kendini geliştirmeye devam etmiştir. Bakım yapan hocalar da yine büyülerde olduğu gibi bu çalışmaları farklı yöntemler kullanarak yapabilir. Büyü yapımında kullanılan bazı yöntemlerin, büyü yapılacak olan kişiye ait olan eşyalara ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Bazı çalışmalarda kişinin medyum hocanın yanında olması da gerekebilir. Ancak genellikle hocanın yanına gitmeden birçok çalışma yapılabilir. Medyum hocalar, çalışmalar öncesinde enerjinizi inceleyecek ve yapacakları işlemi buna göre belirleyecektir. Profesyonel bir şekilde çalışan bakım yapan hocalar, medyumluk mesleğinin gerektirdiği şekilde kendilerine danışan hiç kimseyi mağdur etmez. Yapılamayacak ya da uygun olmayacak hiçbir çalışmayı yapmayı kabul etmezler. Medyum hocayla aranızdaki mesafe her ne olursa olsun, güvenilir bir kişi ile çalıştığınızda başarı kaçınılmazdır.

Gayb Alemler Fizik Kurallarıyla Açıklanamaz

Bakım yapan hocalar her zaman için diğer alemlere ait güçleri ve enerjileri kullanır. Her ne kadar fiziki bir alemde yaşıyor olsak da aslında diğer alemlerle bağlantılı bir yaşam süreriz. Manevi konularda bu alemin kuralları işler. Bu sebeple de gayb alemler ile ilgili konular söz konusu olduğunda, fiziki dünyaya ait kurallar bu durumu açıklayamaz. Bakım yapan hocalar da bu durumun bilincinde olduğu için yaptıkları her türlü çalışmayı buna uygun bir şekilde gerçekleştirir. İster bakım çalışması olsun ister bambaşka bir çalışma olsun, her daim gayb alemlerinin kurallarına göre hareket ederler.

Hocalar Uzaktan Bakım Yapabilir Mi?

Bakım yapan hocalar, hemen hemen her durumda uzaktan bakım işlemi yapabilir. Bu işlem tamamen enerjisel boyutta gerçekleşir. Bakım yapılacak olan kişinin medyum hoca ile aynı ortamda bulunmasına her zaman gerek yoktur. Yine aynı şekilde, bakım yapılacak olan kişinin bu konudan haberdar olması da gerekmez. Yine de istisnalar olabileceği unutulmamalıdır. İstisnai durumlarda, bakım yapan hocalar ile aynı ortamda olmanız istenebilir. Böyle durumlarda işlemi yapacak olan medyum hoca gerekli bilgilendirmeyi yapar. Sizi hiçbir şekilde mağdur etmeden çalışmayı uygun hale getirir. Yapamayacakları bir şey olduğunda en başında söylerler. Uzaktan yapılacak çalışmalarda da mutlaka çalışacağınız kişiyi detaylı bir şekilde araştırmalısınız.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir