Güvenilir Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Dünyanın her yerinde pek çok farklı alanda işlem yapan, kendisini çeşitli konularda geliştirmiş olan medyum hocalar bulunmaktadır. Manevi dünyanın güçlerini kullanmayı öğrenen bu medyum hocalar, uzun yıllar boyunca çalışma yapmış ve bu gücü kullanmayı başarmıştır.

Güvenilir medyum hocalar, her zaman için manevi dünyaların hak yolunda kullanılması gereken bir güç olduğunu ifade etmektedir. Özellikle karmaşık ilimlerin herkes tarafından bilinmemesi gerektiğini söyleyen gerçek medyumlar, bu ilimleri kullanacak olan kişilerin belirli bir sorumluluk taşıması, mutlaka bu sorumluluk bilinciyle hareket etmesi gerektiğini belirtmektedir.

Güvenilir medyum hocalar, en zor ve karmaşık işlemlerde bile başarılı olabilecek kadar güçlü bir nefese sahip olmak zorundadır. Gerçek bir medyum hocanın nefes gücü, diğer insanlarda olandan daha farklıdır. Normal bir insanda da nefes gücü bulunuyor olsa da bu güç büyü, vefk ve benzeri işlemler için yeterli değildir. Bu nedenle her medyum hocanın mutlaka doğuştan gelen belli yetenekler taşıması gereklidir.

Güvenilir medyum hocalar, manevi dünyaları tanımak için bu alana kendilerini adamak zorundadır. Gayb işlemleri ile ilgili yapılan çalışmalarda kendini geliştirmemiş olan bir medyum hocanın karmaşık işlemlerde başarılı olma ihtimali yoktur. Bu nedenle, çalışma yaptıracağınız medyum hocaların her zaman iyi araştırılması, sadece kendini ispatlamış olan gerçek medyum hocalarla çalışılması tavsiye edilmektedir.

Güvenilir medyum hocalar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra, gaybın sonsuz kudreti ve gücünden yararlanmak gayet kolaydır. Bu alemleri iyi şekilde tanıyan bir medyum hoca, ne gibi bir zor durum yaşıyor olursanız olun gerekli işlemleri yapacak, böylece başarılı sonuçlar alacaktır.

Medyumlar Çok Kapsamlı Eğitimler Alır

Güvenilir medyum hocalar nasıl ayırt edilir konusunda, sahte medyumlarla gerçek medyumların arasındaki en büyük fark eğitimlerinden geçmektedir. Gerçek bir medyum hoca, neredeyse yıllar süren bir eğitim sürecinden geçerek kendini hazırlamaktadır. Bu eğitim sürecini tamamlamak için özellikle nefes gücünü kontrol edebilmesi ve gayba dair farklı enerjileri tanıması gereklidir. Bunu yapamayan bir kişinin medyum hoca olma ihtimali bile yoktur.

Gerçek medyum hocalar, aynı zamanda havas adı verilen ve çok karmaşık olan bir eğitimden de geçmektedir. Havas, manevi alemlerde var olan her türlü çalışmanın temel taşı olarak gösterilmektedir. Havas bilmeyen bir kişinin asla büyü yapması veya maneviyatla alakalı işlemler gerçekleştirmesi mümkün olmayacaktır.

Elbette gerçek ve güvenilir medyum hocalar sadece havas değil daha sayısız farklı ilimle de çalışmaktadır. Yaptıkları çalışmalar her ne olursa olsun, bu hocaların insanları mağdur etmeme gayesi bulunur. Gerçek medyumlar, yapılan işlemleri hak yolunda görür ve bu doğrultuda çalışır. Bu nedenle, böylesi hocalar hakkında şikayet görmek mümkün değildir.

Güvenilir Bir Medyum Olmak Oldukça Zordur

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, her zaman farklı bilgileri kullanır. Bu bilgilere erişmek bile sıradan bir insan için mümkün değildir. Güvenilir bir medyum hoca, söz konusu bilgileri kullanmak için uzun süreler eğitimlerde geçer. Kimi zaman çocukluk döneminden başlayan bu eğitimler sonucunda medyumların başarıya ulaştığı görülür.

Güvenilir medyum hocalar nasıl bulunur bilen bir kişi, tüm bu işlemlerde uzmanlık kazanmış olan hocaları kolayca bulacaktır. En karmaşık durumlarda bile başarılı sonuçlar alabilen gerçek medyum hocalar, manevi dünyadan en iyi şekilde yararlanabilmeniz adına gereken her şeyi yapacaktır.

Güvenilir medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da okuyabilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir