Sabun Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Sabun büyüsü gibi çalışmalar yaygın kullanılıyor olsa bile daha karmaşık büyü çalışmalarına kıyasla daha az etkiye sahiptir. Yine de bu büyüden istenen sonucu almak mümkündür. Basit çalışmalar için tercih edilmesi daha uygun olan sabun büyüsü güçlü enerjiye sahip insanlar üzerinde çok tesirli olmaz.

Büyünün doğru yapılması çok önemlidir. Sabun büyüsü de olsa her büyüde dikkat edilmesi gereken belli noktalar vardır. Bu noktalar kimi zaman büyü için gereken hesaplamaların yapılması kimi zaman okunacak duaların zamanıdır. Medyum hocalar bu tarz işlemleri tamamlamadan önce hiçbir şekilde çalışmayı yapmaya başlamayacaktır.

Sabun büyüsü yapıldığı zaman kısa süre içerisinde insanlarda var olan ve gözle görülemeyen enerji alanına etki eder. Batı ekollerinde aura olarak bilinen bu enerji alanı insanların hayatlarında doğrudan etkilidir. Bu alan üzerinde yaratılacak her etki kişinin fiziksel yaşamında sonuç verir.

Sabun Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Bir büyünün kesin olarak tutup tutmayacağını söylemek çok zor bir şeydir. Bunu söyleyebilecek tek kişi büyüyü yapan medyum hocadır. Tecrübeleri ve büyüyü yaparken şahit olduğu enerjisel alanlar büyünün sonuçları hakkında fikir verecektir.

Sabun büyüsü basit bir çalışma olduğu için yoğun enerjiye sahip olan insanlarda net etkiler göstermeyebilir. Ancak bu durum herkes için geçerli değildir. Kimi insanlar ne kadar yoğun enerjiye sahip olursa olsun sabun büyüsü tesiri altına kolayca girebilir.

Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece, yaptırdığınız büyü sabun büyüsü bile olsa en iyi sonucu almanız için elinden geleni yapacaktır. Gerekli durumlarda büyüyü güçlendirecek ek çalışmalar ile daha kesin sonuçlar almaya gayret edecektir. İşinin ehli olan medyumlar hiçbir zaman kendilerine danışan kişileri mağdur etmez veya yüzüstü bırakmaz.

Sabun Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Sabun büyüsü herkesin enerji alanı üzerinde etki edebilen bir büyü çalışmasıdır. İstenen herkese bu büyü yapılabilir. Eğer medyum hoca tarafından yapılan enerjisel okumalar sırasında kişinin enerjisinin bu büyüye ters etki göstermeyeceği görülürse çalışma yapılabilir.

Sabun büyüsü eşler arasında da uygulanabilen çalışmalardır. Eşlerin birbirlerine bu büyüyü yaptırarak daha mutlu bir yuvaya sahip olması sağlanabilir. Ancak yine de çalışma yapılmadan önce bir medyum hocaya danışmak ve uygun olup olmadığını görmek önemlidir.

Sabun büyüsü diğer büyülere kıyasla daha zayıf enerjileri kullanır. Bu nedenle etki süresi diğerlerinden daha uzundur. Kimi zaman ortada herhangi bir sebep olmadan tutmadığı bile görülebilir. Bu tarz durumlarda medyum hocalar papaz büyüsü gibi daha yoğun sonuçlar veren çalışmaları tercih etmektedir. Eğer sabun büyüsü yerine papaz büyüsünü tercih etme imkanınız varsa çok daha net sonuçlar almak mümkündür.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir