Dünyevi alemde gerçekleşen işlerde zaman düz bir çizgi şeklinde ilerlerken, gayb aleminde zaman kavramı bambaşka boyuttadır. Gayb aleminde zaman ve mekan bulunmaz. Her şey aynı anda yaşanır. Bu alemde yaşananların yansımasının fiziki aleme ne zaman yansıyacağını bilmek mümkün değildir. Soğutma büyüsü yaptırdığınız kişilerin ne zaman ayrılacaklarını veya ne zaman etkinin görülmeye başlayacağını da aynı şekilde bilemezsiniz.

Soğutma büyüsü farklı yöntemler ile gerçekleştirilebilir. Fotoğrafla, düğümlerle veya hüddamlar ile büyü yapmanız mümkün. Ancak bu büyülerin etkileri farklı olduğu gibi, ne kadar sürede etki edeceği de değişkendir. Soğutma büyüsünün etki süresini bilebilmenin kesin bir yolu olmasa da tahmin yürütülebilir.

Pek çok medyum hocanın öncelikli olarak tercih ettiği fotoğraf ile soğutma büyüsü yaklaşık 1 haftada etkilerini göstermeye başlar. Elbette bu süre kesin değildir ve hocanın nefesine veya büyü yapılan kişinin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Düğüm bile yapılan soğutma büyüsünde görülen etkiler ortalama olarak iki haftada kesinleşir. Bu etkilerin de herhangi bir kesin tarihi yoktur. Ancak, bu işte tecrübeli medyum hocalar bu süreleri ifade etmektedir.

Soğutma büyüsü için az da olsa tercih edilen yöntemlerden olan hüddam kullanılarak yapılan çalışmalarda büyünün etki süresi çok daha hızlı olur. Hüddamlar üzerinde hüküm verecek olan medyum hocanın tecrübesine göre değişkenlik gösteren bu süre, tecrübeli medyumlar tarafından birkaç güne bile indirilebilir.

Bir büyünün etki etme süresi kişiden kişiye göre değişebilir. Her büyü için aynı olmayan bu sürelerde hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun, hocanın nefesi direk etki eder. Hoca işini ne kadar iyi yaparsa, büyü o kadar hızlı tutar. Bununla birlikte, büyü yapılan kişide herhangi bir korunma muskası veya buna benzer malzemelerin bulunması büyünün tutma süresini uzatır, hatta bazı durumlarda tutmamasına neden olur.

Soğutma büyüsü iki kişi arasında geçtiği için, tek kişiye yapılan büyülere kıyasla daha karmaşıktır ve daha uzun süreli çalışmalara ihtiyaç duyabilir. Fakat, iyi bir medyum hoca ile çalışmanız halinde, en kötü ihtimalde bir ay içerisinde az da olsa sonuç belirtileri görmeye başlamanız olası.

Canbar büyüsü gibi aşk büyüsü alanında en çok tercih edilen büyülerden biri olan papaz büyüsü ile ilgili bilgi için önceki yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.