Büyük şehirlerde medyum hoca arayışı kolay olabileceği düşünülse de, aksine oldukça zordur. Büyük şehirlerin hem nüfus açısından kalabalık olması, hem de bu nüfusun büyük bir çoğunluğunun medyumluk ve gayb alemleri ile ilgili işlere yoğun talep göstermesi, dolandırıcıların da bu şehirleri hedef almasına neden olmaktadır. Bursa medyum hocaları, özellikle bu tarz dolandırıcılar arasında gerçekten işlerini yapamamakta, kendilerine ulaşmak isteyen kişilerin zorlanmalarına neden olmaktadır.

Bursa medyum hocaları, sadece farklı isimlerde dolandırıcılık yapan sahte medyumlardan değil, aynı zamanda gerçek medyumları taklit ederek insanları kandıran dolandırıcılardan da fazlasıyla rahatsız olmakta. Bu gibi insanlar hem medyumları hem de çalışmayı yaptıran kişileri mağdur ederek, medyumluk ilminin adını kirletmektedir.

Büyük metropollerde medyum hoca bulmak için izleyebileceğiniz en kolay yöntem internetten geçiyor. Bursa medyum hocaları başta olmak üzere, pek çok şehre ait medyum hocaları internet üzerinden bulabilir, gereken tüm çalışmaları yaptırabilirsiniz. Çağın gelişmesi ile birlikte internetteki varlıklarını artıran medyum hocalar artık çok daha kolay ulaşılabilir ve erişilebilir halde.

Bursa medyum hocaları arayan herkesin kendilerine ulaşabilmesi için hem internet sitelerini hem de sosyal medya platformlarını fazlasıyla aktif olarak kullanmakta. İnternet sitelerinde hem mail, hem de telefon bilgilerini paylaştıkları gibi, sosyal platformlar üzerinden de anlık olarak mesaj atabilmenize olanak sağlamaktalar.

Medyum hocaya ihtiyaç duyan kişilerin eskiye kıyasla daha fazla iletişim yöntemi olsa da, bu yöntemler nedeniyle sahtekarların sayısı da bir hayli artmış durumda. Bu nedenle, özellikle Bursa’da medyum hoca arayışı içerisinde olan bir kişinin, internet üzerinde kendini medyum gibi tanıtıp insanları kandıran dolandırıcılara karşı mutlaka daha fazla dikkat etmesi, mümkün olduğu kadar referanslı ve daha önce insanlardan iyi yorum almış kişileri tercih etmesi gereklidir.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.