Gayb alemlerin sonsuz sayıda çalışması arasında muskalar da önemli bir yere sahiptir. Çok yaygın olarak karşımıza çıkan bu çalışmaları da tıpkı büyüler gibi hem hayırlı hem de hayırsız amaçlarla hazırlamak mümkündür. Hayırsız bir amaçla hazırlanan muskanın mutlaka muska bozan hocalar tarafından bozulması, enerjisinin silinmesi gereklidir. Bozulmayan muskaların insanları her daim tesiri altında tuttuğu bilinmektedir.

Muskalar diğer manevi işlemlere kıyasla çok daha karmaşık işlemlerdir. Bu çalışmalar yapılırken kullanılan enerjiler oldukça yoğundur. Yine aynı şekilde, muskayı yapan hocanın enerjisinden yoğun şekilde etkilenmektedir. Bir muska, güçlü nefese sahip bir hoca tarafından yapıldıysa, bozum aşamasında da mutlaka güçlü nefese sahip muska bozan hocalar ile çalışmak gereklidir. Bozumu yapacak olan hocanın kendi nefes gücü ile diğer muskayı baskılaması ve kontrol altına alması gereklidir.

Muska bozan hocalar, bu işlemleri yapabilmek için tüm diğer hocalardan farklı bir eğitim sürecinden geçmektedir. Bazı ilimler, sadece muska yapımı ve bozumu için özel olarak öğretilmektedir. Bu ilimleri bilen hocalar tarafından bozulan çalışmalar tam anlamıyla kaybolmakta, kişilerin bu zor durumlardan tamamen kurtulmasını sağlamaktadır.

Muska bozan hocalar özel olarak araştırılmak ve işlemler sadece güvenilir kişilere emanet edilmek zorundadır. Muskalar hafife alınmaması gereken çalışmalardır. Hangi amaçla yapılmış olursa olsun, kötü niyetle hazırlanan bir muskanın enerjisi her daim yüksek olacak ve kişiyi devamlı etkilemeyi sürdürecektir.

Bozulan bir muskanın medyum hocanın belirttiği şekilde yok edilmesi de çok önemlidir. Güvenilir muska bozan hocalar, yapılacak olan işlemin tüm detaylarını anlatacak, ne gibi bir yol izleneceğini gösterecektir. Doğru hocayı bulduktan ve işi uzmanına bıraktıktan sonra kötü muskalar konusunda endişe etmeye gerek kalmayacaktır.

Muskalar Özel İşlemlerdir

Öte alemlerde var olan güçlü enerjiler, muskalar aracılığıyla doğrudan dünyamıza tesir edebilmektedir. Muska, diğer alem enerjileriyle bu dünyalar arasında bir kapı niteliğine sahiptir. Bu nedenle, muska bozan hocaların tüm bu alanları en iyi şekilde bilmesi, anlaması gerekmektedir.

Bu alanları tanımayan, enerjilerin işleyişini bilmeyen bir kişinin muska bozması imkansızdır. Muska bozan hocalar, mutlaka tecrübeli ve bilgili olmak zorundadır. Tecrübesi yetersiz gelen bir hoca, özellikle yoğun tesir sahibi olan güçlü muskaları bozarken zorluk yaşayacak, enerjiyi doğru şekilde kontrol etmekte zorlanacaktır.

Her Muskanın Enerjisi Farklıdır

Muska bozan hocalar tarafından da belirtildiği üzere, her muskanın enerjisi diğerine göre farklıdır. Büyü bozma çalışmalarında da tıpkı muskada olduğu gibi aynı durum söz konusudur.

Muska bozan hocalar, muskanın enerjisini bakım ve buna benzer özel yöntemler ile anlamaktadır. Enerjisi net olarak anlaşılan çalışmayı bozmak için ilim bilgisine başvurulmaktadır. İlimler, medyum hocanın nefesi ile birleştikten sonra muskanın bozulması mümkündür. Güçlü enerjilere sahip olmayan bir hocanın muska bozumunda başarılı olması tamamen tesadüf olacaktır. Bu nedenle muska bozan hocalar ile ilgili detaylı araştırma yapmak, sadece güvenilir ve uzman hocalar ile çalışmak tavsiye edilmektedir.

Sizden sitemize gelen tüm medyum hoca yorumlarını kolayca okumanız adına ana sayfada yayınlamaktayız. Tümünü okumak, yorum yazmak ya da  hocalar ile ilgili bilmek istediğiniz soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.