Bir hoca ile çalışırken, başlangıçtan itibaren pek çok farklı konuda incelemelerden geçtiğinizi görebilirsiniz. Medyum hocalar, en basit büyü çalışmalarında bile, en doğru çözümü sunabilmek için pek çok farklı inceleme yaparlar. Büyü için başvuran kişiyi, önce sözlü olarak anlamaya çalışan medyum hocalar, bazı sorular sorarak kişinin nasıl bir beklenti içerisinde olduğunu, ne tarz bir büyüye ihtiyaç duyduğunu anlamaya çalışır. Daha sonra, rızık açma büyüsü gibi bir konuda başvuruluyorsa, kişinin enerjisi incelenir. Bu inceleme sayesinde, kişinin üzerinde herhangi bir olumsuz büyü yapılıp yapılmadığı anlaşılır. Eğer büyü varsa, çalışma başlamadan önce büyü bozma uygulaması yapılır.

Rızık açma büyülerinde pek çok farklı yöntem kullanıldığını görebilirsiniz. Öncelikli olarak, medyum hocanın yaptığı çalışmaların kişinin manevi alemdeki yansımasının temizlenmesine yönelik olduğuna şahit olursunuz. Bu alemden kalp gözü açık olmayan kişilerce fark edilemeyen manevi kirlilik, başta rızık, kısmet gibi konular olmak üzere, kötü şansa kadar pek çok olumsuz duruma neden olabilir. Rızık açma büyüsünün de doğru şekilde etki etmesi, bu alanın tam anlamıyla temiz olmasına bağlıdır.

Medyum hoca, gerekli olan temizliği yaptıktan sonra büyü aşamasına geçer. Rızık açma büyüsü için kullanılan onlarca farklı yöntem olabileceği için, medyum hocanın hangisini yapacağı tamamen kendi tercihine kalmıştır. Bazen malzemeli, bazen herhangi bir efsunlu malzemeye gerek kalmadan, sadece nefes gücünü kullanarak rızık açma büyüsü yaptığına rastlanabilmektedir.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.