Her büyü belli bir etki süresine sahiptir. Bu süre, uygulanan yönteme ve hocanın nefesine göre değişkenlik gösterir. Çalışmalarda yapılan tüm işlemler, büyünün ne kadar etkili olacağına ve ne kadar kısa sürede kısmet açma büyüsünün etkisini göstereceğine etki eder. Bu etkiler arasında medyum hocanın nefesinden, kullanılan malzemenin kalitesine kadar her türlü etmen olabilir. Maneviyat alemi açısından büyünün hızı tamamen hocaya bağlı olsa da, fiziki alemde, büyüyü yaptıran kişinin yapacağı bazı işlemler, büyünün daha hızlı etki etmesini sağlayabilir.26

Manevi alem ile fiziki alem bağlantılıdır. Büyü ise, bu bağlantıyı kullanarak kişinin fiziki alemde çeşitli avantajlar elde etmesini sağlar. Kısmet açma büyüsü, direk olarak fiziki alem ile alakalı olduğu için, bu alemde yapmış olduğunuz davranışlar, büyünün ne kadar etkili olacağına ve ne kadar sürede kendini göstereceğine müdahil olabilir.

Hangi büyü olursa olsun, her şeyden önce büyünün doğru etki edebilmesinin sizin elinizde olduğunu unutmayın. Büyünün bir yol açıcı olduğunu ve bu yoldan gitmesi gerekenin insan olduğunun farkında hareket edin. Kısmet açma büyüsünün etkisini hızlandırmak istiyorsanız, büyü çalışması tamamlandıktan sonra, fiziki olarak bazı konulara dikkat etmeniz gerekir.

Ruhani alem fiziki dünyaya etki edebilse de, fiziki alemde değiştireceğiniz ufak nüanslar, büyünün çok daha etkili olmasını sağlar. Bunların en başında, fiziki görüntünüz gelir. Her ne kadar kısmetiniz eninde sonunda ortaya çıkacak olsa da, bunu hızlandırmak için fiziksel görüntünüze dikkat etmeniz gereklidir. Eğer paspal bir halde dolaşırsanız, kısmetinizin sizi bulması zorlaşır ve böylece büyünün etki süresi uzar. Öncelikle, büyü çalışmasından sonra kendinize bakmalısınız. Fiziki özelliklerinizi düzeltmeniz, gerekirse spora başlamanız tavsiye edilir. Kısmet açma büyüsü, bu sayede manevi alemde yok edilen engellerden sonra, fiziki alemdeki engellere çok daha kolay etki edecektir.

Fiziki olarak yapmanız gerekenlerden sonra, ruhani olarak çalışmalarınıza devam etmeniz de çok önemli. Medyum hocanın yaptığı kısmet açma büyüsü, büyüyü yaptıranın yapacağı dua çalışmaları ile desteklenmelidir. Bu konuda ne yapmanız gerektiği, medyum tarafından anlatılır ve mutlaka büyü yaptıran kişi tarafından uyulmalıdır.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.