Hangi ülkede yaşıyor olursanız olun, o ülkede yaşayan bir medyum hoca bulmanız mümkün. Bu mesleğin en avantajlı yanı olan, hiçbir şekilde herhangi bir yere ve mekana bağlı kalınmadan çalışılabilir olunması, farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlar için medyum hoca hizmetinin de sağlanabilmesine olanak veriyor.

Özellikle Almanya’da medyum hoca ihtiyacı içinde olan pek çok kişi, kendi ülkelerinde yaşamıyor olsa bile Türkiye’deki medyum hocalarla sorunsuz bir şekilde çalışmalarını yürütebilmekte. Özellikle bu çalışmalarda ihtiyaç duyulan malzemelerin Türkiye’de sorunsuz bir şekilde temin edilebildiğini gören kişiler, Almanya’da medyum hoca aramak yerine, direk olarak Türkiye’yle iletişime geçerek, istedikleri çalışmayı Türkiye’de gerçekleştirebiliyorlar.

Medyumluk ve gayb alemleriyle ilgili çoğu çalışma, kişiyle bir arada olunması gerekmeden, uzaktan gerçekleştirilebiliyor. Ancak bazı durumlarda, özellikle büyü bozma işlemlerinde, kişilerin medyum hoca ile bir arada bulunması gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda, farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlar, kendi ülkelerinde bir medyum hoca bulmak zorunda.

Almanya’da medyum hoca bulmak, diğer ülkelere kıyasla oldukça kolay. Özellikle Türk nüfusunun farklı olması nedeniyle, Almanya’da yerleşik olarak bulunan pek çok medyum hocaya rastlayabilirsiniz. Bazıları gerçekten işini çok iyi yaparken, bazılarının da dolandırıcı olabileceğini unutmamak kaydıyla, bu ülkede yaşayan vatandaşların da sorunsuz bir şekilde medyumlar ile alakalı ihtiyaçlarını karşılamaları mümkün.

Almanya’da medyum hoca bulamamanız durumunda, Türkiye’de isim yapmış kişilere ulaşmanız tavsiye edilmekte. Bu hocaların yönlendirmesiyle, gerek Almanya’da, gerekse Almanya dışındaki komşu ülkelerde farklı medyum hocalarla tanışabilir ve çalışmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda Türkiye’den zaman zaman Almanya’ya seyahat eden medyum hocaların da bulunduğunu belirtmek gerekli. Bu medyumlar, Almanya’da yaşayan vatandaşların çalışmalarını gerçekleştirmek amacıyla, belli sürelerde seyahat ederek gerekli işlemleri yapmakta. Eğer Almanya’daki medyum hocalara güvenmiyorsanız, bu şekilde çalışma yapan kişilerle iletişime geçebileceğinizi de unutmayın.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.