İnsanların yaşamında her zaman için önemli bir yeri olan medyumluk mesleği, büyük bir emek ve sabır gerektirir. Bazı zamanlarda farkında olmadan yaşamımıza doğrudan tesir eden manevi enerjilerin varlığının etkisi altında kalabiliriz. Böyle durumlarda sözüne güvendiğimiz medyum tavsiyelerine ihtiyaç duyarız. Fikirlerine saygı duyduğumuz değerli medyumlar olduğu gibi dolandırıcı kişilerle de karşılaşmamız mümkündür. Bu durum da sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? Sorusuna yanıt ararız. Günümüzde en doğru cevaplara, her konuda olduğu gibi medyumluk konusunda da  internetten ulaşırız. Çeşitli platformlar aracılığı ile medyum hocalar hakkında yorum yapabilir, şikayetlerimizi iletebiliriz. Medyumlar, enerjileri tam olarak anlamak ve yönlendirebilmek için çeşitli çalışmalar yapmak ve uzun yıllar süren eğitimlerden geçmek zorundadır. Havas, bir medyumun eğitiminde ilk sıradadır. Bu ilim sayesinde, tüm duaların ve surelerin etkileri öğrenilir. Yapılan herhangi bir çalışmada bu ilme dayanmalıdır. Dolayısı ile gerçek bir medyuma ulaşmak çok önemlidir. Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? Sorusunda bir diğer nokta da doğru sitelere yorum yapmaktır. Yaptığınız her bir yorumun insanları etkileyeceğini unutmamalısınız. Sizi mağdur eden bir dolandırıcının başka kişileri de mağdur etmemesi için tarafsız yorum yayınlayan siteleri tercih etmelisiniz. Yaşadığınız her olumsuzluğu detayları ile anlatmaya özen göstermelisiniz. Yaptığınız yorumların diğer insanlara ışık tutacağını da unutmamalısınız!

Gerçek Medyum Dolandırıcı Bir Medyum Gibi Kimseyi Mağdur Etmez

Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? Sorusunun cevabını öğrendikten sonra dolandırıcı bir medyumu ifşa edebileceğiniz gibi gerçek bir medyuma ulaşmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Gerçek bir medyuma büyü konusunda güvenebileceklerini anlatabilirsiniz. Gerçek bir medyum hoca asla kimseyi mağdur etmez. Her zaman beklentileri karşılamaya yönelik büyüler ile insanların hayatını düzene sokar. Bunun için maddi bir beklenti içinde değildir. Güvenilir medyum hocalar kendisine danışan insanlara dürüst davranmayı ilke edinmiştir. Yapılamayacak ya da tutma ihtimali çok az olan bir çalışmayı yapmayı en başta reddeder. Sahte medyum şikayetleri nereye yapılır? Sorusuna cevap bulmak, diğer insanları da her zaman kötü niyetli insanlara karşı korur. İşinin ehli olan medyumlara ulaşmayı ve tereddüt etmemelerini sağlayabilirsiniz. Size güven vermeyen kişilerin başkalarına da güven vermeyeceğini düşünerek, yaşadıklarınızı detaylı olarak anlatmalısınız. Bu kişilerle ilgili edindiğiniz bilgiler, diğer insanları da zaman kaybından korur. Sadece yorum yapacağınız platformların güvenli olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir. Bazı dolandırıcı kişiler bu konuda da insanları sömürmeyi başarır. Onların tuzağına düşmemek için gerçek ve doğru bir araştırmadan sonra hareket etmenizi öneririz. Siz de bu sahte medyum şikayetleri nereye yapılmalı diye araştırıyorsanız, sitemizde sizlerden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerini ana sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tarafsız olarak tamamen gerçek bilgilerin yer aldığı sitemizde yaşadığınız deneyimleri paylaşmak ve şikayetleri okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.