Aşkta her şeyin kabul edilebilir olduğu düşünülünce, bir insanın sevdiği için yapmayacağı şey olmadığını da kolayca görebilirsiniz. Sevgi ve aşk gibi kadim kavramlar, hayatlara yüksek derecede etki eder.

Ayırma büyüleri, birbirilerine bağlılık beslemiş, bir şekilde duygusal bağ oluşturmuş fakat aslında birbirleri için hiç de hayırlı olmayan kişilere uygulanabilir. İki insan arasında oluşan bağın zayıflatılması ve en sonunda koparılmasını hedefleyen bu çalışmalar, işini iyi bilen bir medyum hoca tarafından kolayca gerçekleştirilebilir. Ayırma büyüsü yapan hocalar, iki farklı enerjiyle uğraşırlar. Bir kişinin kendi enerjisiyle bağ kurması mümkün değildir. Bu nedenle, gerçek bir sevgi ve bağlılık bağı oluşturabilmesi için karşı tarafın enerjisini de kendine bağlaması gereklidir. İşte ayırma büyüsü yapan hocalar bu enerjileri tespit eder ve bu enerjiler nedeniyle oluşmuş olan bağları zayıflatmak için çalışmalar yapar.

Normal, tek insan için uygulanan büyülerde sadece bir kişinin enerjisi kontrol edilir. Ayırma büyüsü yapan hocalar bir değil, iki farklı insanın enerjisiyle ilgileneceği için, mutlaka doğru bir büyü yöntemi belirlemelidir. Eğer ayırma büyüsü yapan hoca, düzgün şekilde büyü yöntemini belirlememişse veya büyü sırasında yanlışlık yaparsa, bu durumun bir sonucu olarak aradaki bağın güçlendiği bile görülebilir. Böylece, ayrılması istenen insanlar birbirlerine daha büyük bir aşk bile besleyebilir. Bunların önüne geçmek için, mutlaka tecrübeli ve işinde uzman bir medyum hocayla çalışılmalıdır.

Medyum hocalar, ayırma büyüsü yaparken, papaz büyüsü, muskalar, vefkler gibi farklı yolların da yardımına başvurabilir. Gerçek bir medyum hoca, gerektiği zaman her türlü yöntemi bir arada kullanabilir ve bu doğrultuda çalışmanın niteliğini güçlendirebilir. Ayırma büyüsü yapan hocaların pek çoğu aynı zamanda aşk ve bağlama büyülerinde de uzmandır. Bir şeyin var olabilmesi için mutlaka tersinin de gerekli olduğunu hesaba katarsanız, neden bu konularda da bilgi edinmeleri gerektiğini daha net anlayabilirsiniz.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.