Hayatlarımız manevi alemlerden gelen dokunuşlar ile baştan aşağı değişebilir. Bu alemlerde var olan enerjilerde iyi veya kötü gibi kavramlar bulunmaz, Medyum Saliha veya başka bir medyum bu enerjileri hem iyi amaçla hem de kara büyü için kullanabilir. Tüm bu çalışmalar yapılırken sadece medyumlar tarafından bilinen gizli büyü teknikler kullanılır.

Kimi zaman medyumlar tarafından yapılan büyüler hayatımızda istenen etkileri yaratmayabilir. Örneğin, mutlu bir ilişki için ayırma büyüsü yapıldığında hayatımız planladığımızdan farklı gidebilir. Bu gibi durumlara karşı korunma çalışmaları yapılmalıdır. Medyum Saliha ve diğer medyumlar tarafından yapılan korunma çalışmaları kötü niyetli insanların büyülerinden sizi koruyacaktır.

Korunma çalışmalarından önce yapılan ve halihazırda hayatımızı etkileyen kötü büyüler için mutlaka büyü bozma çalışması yapılmak zorundadır. Büyü bozma çalışması yapmak için bozulacak büyünün nasıl yapıldığı bilinmelidir. Bunu da ancak gerçek bir medyum bilebilir. Medyum Saliha veya başka bir medyumla çalışırken öncelikle bu kişinin güvenilir olduğundan emin olunmalıdır. Medyum Saliha şikayetleri okunmalı, buna uygun şekilde karar verilmelidir.

Sitemizde Medyum Saliha ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Büyü bozma işi birden fazla aşama içerir ve mutlaka üstat bir medyum tarafından yapılmalıdır. Bozulacak olan büyünün etkileri incelenerek işe başlanır. Kişinin hayatına doğrudan mı yoksa dolaylı mı etki ettiği hesaplanır. Medyum Saliha büyü bozma yaparken yine bu adımla işe başlamak zorundadır aksi takdirde yapılan herhangi bir çalışmadan sonuç alınmayacaktır.

Büyünün hangi şekilde etki ettiği hesaplandıktan sonra büyü bozma aşamasına geçilir. Burada medyumun tecrübesi ve bilgisi devreye girer. Çalışmayı yapan medyum ne kadar bilgili ise o kadar kolay bozulacaktır. İster başka bir medyumla isterseniz Medyum Saliha ile çalışanlardan olun mutlaka güvenilir bir medyumla çalıştığınızdan emin olmanız gereklidir.

Gerçek medyumlar her türlü büyüyü bozabilir. Manevi alemlerde var olan enerjiler dilediğimiz gibi kullanılıyorken aynı zamanda kötü niyetlerle yapılanlar da bozulabilmektedir. Kısmet bağlama gibi büyüler bozulduktan sonra işi garantiye almak amacıyla kısmet açma büyüsü veya buna benzer destekleyici çalışmalar yapılabilmektedir. Medyum Saliha veya başka bir medyumla çalışırken, eğer çalıştığınız kişinin güvenilir ve gerçek bir medyum olduğundan emin olursanız kendisi size her türlü tavsiyede bulunacak ve yapılması gereken büyüyü en iyi şekilde yapacaktır.

Medyum Saliha ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.