Büyüler, manevi alemin enerjilerini fiziki dünyaya aktarmak suretiyle gerçekleştirilir. Bazıları maddi açıdan gelir elde etmek için, bazıları bağımlılıklardan kurtulmak için kullanılabileceği gibi, bazen kişiler arasında dostluk, sevgi gibi bağların kurulması için de büyü yoluna başvurulabilir. Bağlama büyüsü, iki kişinin arasında gerçekleşen sevgi bağının tesisi için kullanılır. Kişiye göre farklı çalışmalar yapılan büyü sonrasında, iki insanın arasında, gözle görülmeyen, enerjisel bir bağ oluşur. Bu bağ, sevgi üzerine kuruludur ve eğer kişi irade gösterirse büyük bir aşka dönüşebilir.

Bağlama büyüsü genellikle daha önceden aralarında bağ olan fakat zaman içerisinde yıpranmış kişiler tarafından tercih edilir. Aralarında herhangi bir manevi bağ olmayan ve bir sevgi gelişmemiş kişiler, çoğu zaman bağlama büyüsü yerine aşk büyüsü yöntemlerine başvurmaktadır.

Bir büyü yapıldığı zaman geri dönüşü bulunmaz. Dünyevi alemde olduğu gibi, bir şey zaman içerisinde eskimez veya yıpranmaz. Bağlama büyüsü sayesinde kişiler arasında kurulan bağ da aynı şekilde zamana bağlı olmaksızın, sonsuza kadar devam edecektir. Herhangi bir şekilde yıpranmayacak veya kendiliğinden kaybolmayacaktır.

Yapılan bağlama büyüsünün etkisini kaybetmesinin tek yolu, büyü bozma çalışması veya kara büyü yapılarak kişilerin ayırmaya çalışmaktır. Her büyü bozulabilir fakat büyüleri bozmak için dışarıdan müdahale gerekir. Kendiliğinden büyünün bozulduğu hiçbir zaman görülmemiştir.

Bağlama büyüsü, kötü niyetli kişilerin yaptırdığı çalışmalarla etkisiz kılınabilir. Bunun için, çoğu zaman medyum hocalar yaptıkları bağlama büyüsünü koruma altına almak amacıyla, vefk ve benzeri yöntemlere başvurur. Eğer etrafınızda kötü niyetli birileri varsa veya kendinizi güvence altına almak istiyorsanız, bağlama büyüsü çalışmasından sonra mutlaka korunma vefki veya benzeri bir çalışma gerçekleştirmelisiniz. Tüm bunlara ek olarak, eğer nefesi kuvvetli bir hocayla çalışırsanız, büyünün bozulması zorlaşacaktır.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.