Büyünün hangi türü yapılacaksa, o türe göre farklı yöntemler takip edilerek işlemler gerçekleştirilir. Hangi amaç ile yapılıyor olursa olsun, tüm büyülerde bir de alt dallar bulunur. Örneğin, bir aşk büyüsü, canbar büyüsü yöntemi ile de yapılabilir, muska yoluyla da gerçekleştirilebilir. Direk olarka medyum hocanın seçimine bağlı olan bu seçenekler, büyü bozma çalışmalarını da doğrudan etkiler.

Büyü bozma için öncelikle kişinin ne tarz bir büyüden etkilendiği anlaşılmalıdır. Medyum hocanın sorduğu sorular bunun anlaşılması için yeterli gelecektir. Bu aşamadan sonra büyü bozma için hangi duaların kullanılacağı belirlenir.

Büyü bozma için kullanılacak olan duaların hangileri olduğu çoğu zaman büyücü hoca dışında kimse tarafından bilinmez. Hüddamlara hüküm verebilecek kadar kuvvetli olan bu dualar kötü niyetli insanların elinde çok tehlikeli bir silah olabileceği için, gerçek bir hoca bu duaları asla insanlara anlatmaz, yalnızca el verdiği kişilere aktarır.

Büyünün yapımı kadar karmaşık bir süreç olan bozma aşaması, büyücü hocanın yeteneklerini tam olarak kullanmasını gerektirir. Hocanın nefesinin kuvvetli olması halinde yapılacak çalışma oldukça kolay bir hal alır ve büyü kolayca bozulur.

Hoca nefesi kadar, büyü bozma aşamasında kullanılacak olan dualar da büyük öneme sahiptir. Bu aşamada nefesten ziyade, hocanın bilgisi ve tecrübesi devreye girer. Hoca ne kadar tecrübeli ve bilgiliyse bozma çalışması o kadar rahat geçer.

Büyüyü evde bozmak için internetten dua öğrenme şansınız bulunmuyor. Bir hocanın en yakını bile olsanız, kendisinden eğitim almadığınız sürece bu tarz duaları öğrenme şansınız bulunmaz. Evde büyü bozma denemeleri tehlikeli olabilir. Eğer varlıklar ile yapılan bir büyü ile uğraşıyorsanız, çok daha kötü sonuçlarla karşılaşarak hayatınızı alt üst edebilirsiniz. Bu nedenle, nasıl kendinizi ameliyat etmiyor ve bir doktora başvuruyorsanız, büyü ve benzeri konularda da uzman birine başvurmanız gerekli.

Büyü bozma doğru şekilde yapılması halinde gayet kolaydır. Hızlıca sonuç verir ve insanların üzerindeki tüm kötülüğü kaldırır. Bu çalışma sonrasında hazırlatacağınız korunma muskaları veya vefkleri ile, tekrar büyü yapılmasının önüne geçebilir ve kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. Pek çok medyum hoca, büyü bozma işleminden sonra muska çalışmasını tavsiye etmektedir.

Sayfamızın amacı dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerimizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini tek bir platformda birleştirmek ve daha çok insana duyurmaktır. Siz de buraya tıklayıp aşağıya inerek gelen yorumları okuyabilir, kendiniz de yorum yazarak katkıda bulunabilirsiniz.