Mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz, yıllarca sürmüş olan bu mutluluk aniden bıçak gibi kesilebilir. Kendi kendinize düşündüğünüzde hiçbir sebep bulamazken sevgiliniz bir anda sizden nefret edebilir. Buna benzer daha birçok anormallik sezebilirsiniz. Bu tarz durumlarda sebep genellikle büyü yapılmış olmasıdır. Günümüzde eşler ve sevgililer arasında büyü yapılması veya dışarıdan birinin büyü yapması oldukça yaygın hale gelmiş bir olaydır.

Yıllardır tanıdığı sevgilisinde çeşitli anormallikler sezen birçok insan sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunu hem kendisine hem de internete sıkça soruyor. Bu yazımızda sevgilimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır başlığını kullanarak sevgilinizde büyü olup olmadığını anlamanızı sağlayacak önemli bilgilere yer verdik.

Sevgilinize Büyü Yapılıp Yapılmadığı Tespit Etmek

Sevgilinizi en iyi siz ve ailesi tanıyordur. Tanıdığınızdan farklı bir insanı karşınızda görüyorsanız ona büyü yapıldığından şüphelenebilirsiniz. Büyünün yaygın belirtilerini aşağıda listeledik.

  • Yapılan her büyü genellikle yoğun ve geçmeyen baş ağrısına sebep olmaktadır. Sevgilinizin sürekli başı ağrıyorsa ve ağrı kesicilerle bunu geçiremiyorsa bu herhangi bir büyüye işaret olabilir.
  • Sevgilinizin davranışları herkese karşı agresif bir hal almışsa ve normalde sinirli bir insan değilse büyünün verdiği sinir hissiyatını yaşıyor olabilir.
  • Sevgiliniz sizden aniden uzaklaşmış ve ayrılmak istiyorsa bu durum ayırma büyüsüne işaret olabilir. Ayırma veya soğutma büyüsü yapıldığında sevgiliniz büyü etkisi altında olduğu için sizden aniden uzaklaşacak ve hiçbir aşk duygusu hissetmeyecektir.
  • Sevgilinizin hareketlerinde anormal bir şekilde size bağlılık, ona ters davransanız dahi size hiçbir şey dememesi gibi hareketler görüyorsanız başkası tarafından sevgilinize size bağlanması için büyü yapılmış olabilir. Bağlama büyüleri her zaman iyi sonuçlar vermemektedir. İlişkiniz içerisindeki doğallığı bozmakta ve büyü yan etkileri oluşturmaktadır. Ayrıca bağlama büyüsü dışarıdan bir kişi tarafından da yapılabilmektedir.
  • Büyünün yazılı olduğu kağıtların verdiği yük bulunmaktadır. Bu yük insanda aşırı yorgunluk, halsizlik, sürekli uyku isteği oluşturmaktadır. Eğer sevgilinizde bunları görüyorsanız bu da büyüye işaret olabilir.

Sevgilimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusuna verdiğimiz bu cevaplar en yaygın görülen sonuçlardır. Büyünün verdiği etki insandan insana değişkenlik gösterebilmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz durumlar büyüden kaynaklanıyorsa kaygılanmanıza gerek yok. Büyü bozma işlemi uzman medyum hocalar tarafından yapılabilmekte ve büyünün etkisi tamamen yok edilebilmektedir. Büyü tamamen bozulduğu taktirde yukarıda görülen etkilerden hiçbirisi tekrar görülmeyecektir.

Büyü yaptırmak da bozdurmak da zor ve ilim gerektiren bir iştir. Sevgilinizde büyü olduğunu düşünüyorsanız veya eminseniz bu büyüyü bozmak için kendi kendinize çabalamamalısınız. Çünkü bu ilme sahip olmadığınızdan daha kötü şeylere yol açabilirsiniz. Büyü bozma işlemi konusunda birçok insana iyi gelmiş bir medyum hocaya başvurmak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

Sevgilinizde, eşinizde, akrabanızda veya dostlarınızda büyü olduğundan şüpheleniyorsanız mutlaka alanında uzman ve referans sahibi bir medyum bulmalısınız. Medyum ararken de hem gerçek bir medyum hem de işinde çok iyi bir medyum bulmak zor olabilir. Sitemizde medyumlar hakkında yazılmış birçok tarafsız yorum bulunmaktadır. Bu yorumları okuyarak medyum seçiminizi daha kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Yorumları okumak ve yorum yazabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.